Rzeczniczka prasowa PiS o Radzie Krajowej PO: nic nowego

2021-12-11 15:09 aktualizacja: 2021-12-11, 15:23
Rzeczniczka prasowa PiS Anita Czerwińska. Fot. PAP/Wojciech Olkuśnik
Rzeczniczka prasowa PiS Anita Czerwińska. Fot. PAP/Wojciech Olkuśnik
Na Radzie Krajowej PO nie było nic nowego; miało nie być o PiS, ale oczywiście było we właściwym dla Donalda Tuska nienawistnym tonie; żadnych pomysłów i propozycji, mgliste zapowiedzi programu i próby wzbudzania negatywnych emocji - oceniła rzeczniczka PiS Anita Czerwińska.

W sobotę odbyło się posiedzenie Rady Krajowej Platformy Obywatelskiej. Lider ugrupowania Donald Tusk w przemówieniu mówił o konieczności współdziałania partii opozycyjnych i współpracy ze środowiskami niepartyjnymi, a także o potrzebie kontroli przyszłych wyborów. Krytykował PiS, wskazując, że największymi lękami Polaków są dziś: drożyzna, pandemia, zagrożenie wojną rosyjsko-ukraińską, a także pogłębiający się konflikt Polski z UE.

"Zdarta płyta Tuska. Nie było nic nowego, czego byśmy nie słyszeli wielokrotnie wcześniej. Miało nie być o PiS, ale oczywiście było we właściwym dla Tuska nienawistnym tonie. Żadnych pomysłów i propozycji, mgliste zapowiedzi programu i próby wzbudzania negatywnych emocji. Nic nowego" - oceniła sobotnie wydarzenie rzecznika PiS.(PAP)

autorka: Aleksandra Rebelińska

kgr/