Kobieta spadła z mostu we Wrocławiu

2021-12-24 17:31 aktualizacja: 2021-12-25, 09:57
Fot. Facebook/Wodna Służba Ratownicza
Fot. Facebook/Wodna Służba Ratownicza
Jedna z uczestniczek niegroźnej kolizji na moście Rędzińskim we Wrocławiu wyszła z samochodu i nie zauważając szczeliny pomiędzy pasami jezdni spadła z wysokości kilkunastu metrów. Z licznymi obrażeniami trafiła do jednego z wrocławskich szpitali. Nadal jest hospitalizowana.

Po godz. 6 na 20 km. Autostradowej Obwodnicy Wrocławia na wiadukcie w kierunku autostrady A4 doszło do niegroźnej kolizji z udziałem dwóch samochodów. W zdarzeniu nikomu nic się nie stało, ale uczestnicy kolizji wyszli z pojazdów. "Jedna z pasażerek, chcąc uniknąć sytuacji zagrożenia życia chciała zejść z pasa ruchu, przeszła przez bariery ochronne i jeszcze kawałek dalej, prawdopodobnie poślizgnęła się i wpadła w szczelinę, która znajdowała się pomiędzy pasami jezdni" – relacjonował PAP rzecznik wrocławskiej policji Łukasz Dutkowiak.

Na miejsce przyjechała straż pożarna i pogotowie. "Pasażerka z licznymi obrażeniami ciała została przewieziona do jednego z wrocławskich szpitali" – przekazał policjant. Dodał, że na godz. 15 kobieta była nadal hospitalizowana. (PAP)

Autorka: Agata Tomczyńska

dsk/