Wrocławski klub będzie wpuszczał na koncerty tylko osoby zaszczepione

2021-07-28 19:43 aktualizacja: 2021-07-28, 21:20
Fot. PAP/Leszek Szymański
Fot. PAP/Leszek Szymański
rocławski klub "Zaklęte Rewiry" będzie wpuszczał na koncerty tylko osoby zaszczepione. "Nie wyobrażamy sobie, żeby w Polsce nastąpił kolejny lockdown, dlatego też chcemy dołożyć swoją własną cegiełkę do zabezpieczenia Was i nas samych przed tym fatalnym rozwiązaniem" - napasali przedstawiciele klubu.

O udziale w koncertach organizowanych w "Zaklętych Rewirach" jedynie osób zaszczepionych poinformowano na profilu klubu w mediach społecznościowych.

Przedstawiciele klubu podkreślił, że przez większość 2020 r. i pierwszą połowę 2021 r. "Zaklęte Rewiry" były zamknięte, co jak wskazano, "odbiło się poważanie na finansach, strukturze, działaniach i planach".

"Nie wyobrażamy sobie, żeby w Polsce nastąpił kolejny lockdown, dlatego też chcemy dołożyć swoją własną cegiełkę do zabezpieczenia Was i nas samych przed tym fatalnym rozwiązaniem" - napasali przedstawiciele klubu.

Wskazali przy tym na sytuację epidemiczną w krajach Europy Zachodniej oraz na głosy ekspertów. Dlatego, jak napisali w oświadczenie, zdecydowali się na wpuszczanie na koncerty jedynie osoby zaszczepione.

"Wiemy, że dla części z Was jest to kontrowersyjna decyzja, zapewniamy jednak, że jest ona powodowana tylko i wyłącznie troską o Wasze zdrowie i to, żebyśmy razem przetrwali ten trudny czas" - napisano.(PAP)

Autor: Piotr Doczekalski

io/