Na rondzie Zesłańców Syberyjskich przewróciła się ciężarówka. Jej kierowca był pijany

2021-11-02 12:25 aktualizacja: 2021-11-02, 12:37
Przed godz. 11 na rondzie Zesłańców Syberyjskich przewróciła się ciężarówka. Kierowca pojazdu próbował uciec, ale został zatrzymany po pieszym pościgu - poinformowała PAP podkom. Marta Gierlicka z Komendy Stołecznej Policji. Dodała, że kierowca miał w organizmie 2 promile alkoholu.

Zgłoszenie o kolizji wpłynęło do policji o godz. 10.32. Jak poinformowano, na rondzie Zesłańców Syberyjskich przewróciła się ciężarówka. "Kierowca tego pojazdu próbował uciec; po krótkim pościgu pieszym został zatrzymany przez policjantów. Okazało się, że był nietrzeźwy, miał ponad 2 promile alkoholu" - przekazała PAP podkom. Marta Gierlicka z Komendy Stołecznej Policji.

Policja poinformowała, że nikomu nic się nie stało, oraz że obecnie trwają czynności z kierującym. W miejscu kolizji występują utrudnienia w ruchu, ciężarówka leży na boku, blokując dwa pasy jezdni. Jak informuje TVN Warszawa, ciężarówka przewoziła okna, a utrudnienia występują na odcinku od Prymasa Tysiąclecia w kierunku ulicy Bitwy Warszawskiej. (PAP)

Autor: Marcin Chomiuk

mmi/