Życzenia pary prezydenckiej na Boże Narodzenie

2016-12-24 17:01 aktualizacja: 2018-09-27, 00:47
Para prezydencka Archiwum. Fot. PAP/Jacek Turczyk
Para prezydencka Archiwum. Fot. PAP/Jacek Turczyk
Oby ta wyjątkowa, świąteczna atmosfera trwała także na co dzień – również wtedy, kiedy już wrócimy do pracy i zwykłych obowiązków - m.in. takie życzenia z okazji Bożego Narodzenia składa prezydent Andrzej Duda z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą.

"Życzymy państwu, aby betlejemska gwiazda zaświeciła dla Państwa bliskich, dla przyjaciół i sąsiadów. Dla całego naszego narodu. Niech ten uroczysty wieczór polskie domy wypełnia serdecznością, wyrozumiałością i otwartością. Wszelkie swary pozostawmy na zewnątrz. Możemy różnić się w poglądach, ale polityczne emocje nie powinny nam przesłonić tego, co najważniejsze: szczęścia naszych rodzin" - podkreśla prezydent Duda w nagraniu wideo opublikowanym w sobotę na stronie internetowej Kancelarii Prezydenta.

Małżonka prezydenta życzy, by świąteczna atmosfera trwała na co dzień. "Życzymy państwu radości i optymizmu – zarówno dzisiaj, podczas dzielenia się opłatkiem przy wigilijnym stole, jak i przez cały następny rok" - mówi Agata Kornhauser-Duda.

Para prezydencka szczególne życzenia kieruje do wszystkich rodziców wychowujących dzieci. "Zadbajmy o to, by następne pokolenia mogły żyć w Polsce spokojnej, bezpiecznej i sprawiedliwej" - zachęca prezydent. (PAP)

pro/