Virtuozzo ogłasza aktualizacje w nowej generacji rozwiązania infrastruktury hiperzbieżnej

2019-07-11, 15:28 aktualizacja : 2019-07-11, 15:32
Virtuozzo - logo
Virtuozzo - logo
Platforma umożliwia klientom wydajny kosztowo sposób na oferowanie rozwiązań chmury publicznej lub prywatnej z dodatkowymi funkcjami, które liczą się najbardziej wśród klientów.

SEATTLE, 11 lipca 2019 r. /PRNewswire/ - Firma Virtuozzo, globalny dostawca infrastruktury hiperzbieżnej (Hyperconverged Infrastructure, HCI) i rozwiązań wirtualizacji, ogłosiła najnowszą aktualizację w nowej generacji produkcie HCI Virtuozzo Infrastructure Platform. Aktualizacja wdraża nowe funkcje, dzięki którym dostawcy usług i przedsiębiorstwa będą w stanie wdrażać rozwiązania w chmurze z większą elastycznością i lepszą wydajnością w centrach danych przy zachowaniu niskiego kosztu posiadania.

Rozwiązanie Virtuozzo Infrastructure Platform łączy odporne możliwości obliczeniowe, sieciowe, przechowywania i zarządzania w systemie całkowicie bazującym na oprogramowaniu. Aktualizacja pozwoli klientom na ulepszenie stabilności infrastruktury i znaczące zmniejszenie kosztów operacyjnych. Rozwiązanie to w niespotykany sposób odpowiada na wiele przypadków użycia, w tym wirtualne chmury prywatne, chmury hybrydowe, zarządzane chmury prywatne oraz storage-as-a-service. Wśród międzynarodowych partnerów Virtuozzo Infrastructure Platform znajdują się takie firmy jak United Hoster (Niemcy), OCS (Rosja), Tsukaeru (Japonia), Cloudmatika (Indonezja), Treemind (Afryka), and TLine (Ameryka Łacińska).

„Najnowsza wersja Virtuozzo Infrastructure Platform da dostawcom usług możliwości zapewnienia funkcji samoobsługi i obsługi wielu dzierżawców na potrzeby klientów, co z kolei umożliwi szybszy czas do realizacji wartości dla obu stron – skomentował główny dyrektor wykonawczy Virtuozzo Alex Fine. – Rozwiązanie jest także odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na wysoką wydajność VM wśród klientów korporacyjnych” – dodał dyrektor.

Tline, dostawca kompleksowych usług wirtualizacji i w chmurze prowadzący działalność w Ameryce Łacińskiej, jest dobrym tego przykładem. „Wybraliśmy Virtuozzo Infrastructure Platform, ponieważ rozwiązanie to pozwala nam na zapewnienie klientom solidnego, bezpiecznego i skalowalnego środowiska w chmurze z możliwością zarządzania własnymi zasobami. Rozwiązanie obsługuje model biznesowy na bazie subskrypcji, co jest ważne w rozwoju naszej firmy” – skomentował główny dyrektor wykonawczy Tline Carlos Pino.

Dodatkowe nowe funkcje obejmują:

• wysoką dostępność VM z automatycznym przywracaniem zadań na wypadek awarii węzła;

• obsługę zmiennych IP i routerów wirtualnych co umożliwia użytkownikom ekspozycję VM w sieciach publicznych;

• obsługę tzw. VM shelving, co pozwala użytkownikom na uwalnianie zasobów vCPU/RAM w projektach;

• obrazy zgodne z aplikacjami wolumenów VM Linux i Windows;

• gościnną obsługę systemów operacyjnych Microsoft Windows Server 2019 i Red Hat Enterprise Linux 8;

• zarządzanie kluczami SSH dla VM w celu zapewnienia bezpiecznego dostępu użytkownikom do zasobów komputerowych.

Więcej na temat tego, jak dostawcy usług i korporacje mogą skorzystać z zalet Virtuozzo Infrastructure Platform można dowiedzieć się na stronie www.virtuozzo.com/vip.

Darmowy 30-dniowy okres próbny można uzyskać kontaktując się z Virtuozzo tutaj.

Wiadomości z dodatkowymi informacjami można uzyskać po zapisaniu się do bloga Virtuozzo.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/944908/Virtuozzo_Logo_Horizontal_RGB_72__002.jpg

Źródło: Virtuozzo

KONTAKT:

Tom Baumgartner

e-mail: tom.baumgartner@virtuozzo.com

Źródło informacji: PR Newswire