Andersen Global wchodzi na rynek senegalski, rozszerzając swoją działalność w Afryce

2019-07-17, 09:02 aktualizacja : 2019-07-17, 09:03

SAN FRANCISCO - (BUSINESS WIRE) - Andersen Global z dumą ogłasza zawarcie umowy o współpracę z kancelarią Cabex, jedną z najstarszych senegalskich firm świadczących usługi z zakresu prawa i doradztwa podatkowego. Senegal jest trzynastym afrykańskim krajem, w którym znajdują się kancelarie członkowskie lub współpracujące z Andersen Global świadczące usługi prawne.

Kancelaria Cabex z siedzibą w Dakarze świadczy usługi na rzecz klientów krajowych i zagranicznych z sektora publicznego i parapublicznego, pomagając im w sprawach o zasięgu krajowym i międzynarodowym od niemal trzydziestu lat.

„Współpraca z Andersen Global pozwoli nam na zwiększenie zasięgu naszej międzynarodowej działalności i umożliwi świadczenie usług transgranicznych w szerszym zakresie, jednocześnie otwierając nam drogę do nowych rynków - powiedział Papa Alassane Ndir, partner i dyrektor generalny kancelarii Cabex. - Odtąd będziemy współpracować z wieloma kolegami po fachu i ekspertami z całego świata, dzięki czemu nasi klienci uzyskają dostęp do dogłębnej specjalistycznej wiedzy”.

Cherif Diaite, partner i dyrektor ds. technologii w Kancelarii Cabex ,zauważył, że „ze względu na wyzwania, jakie niesie ze sobą działalność na rynku międzynarodowym, musimy poruszać się w nieustannie zmieniającym się globalnym środowisku. Pod tym względem zakres działań stowarzyszenia kancelarii członkowskich i współpracujących stanowi znaczny atut w bezproblemowym świadczeniu usług na rzecz klientów z całego świata”. 

„Duży odsetek klientów kancelarii Cabex prowadzi działalność na rynku międzynarodowym, więc doskonale wpisuje się w kluczowy rynek regionu afrykańskiego. Kancelaria świadczy najwyższej jakości usługi i z tego powodu cieszy się doskonałą renomą na terenie całego kraju - powiedział Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen Tax LLC. - Ponadto Papa Alassane nawiązał silne relacje zawodowe z kilkoma partnerami należącymi do stowarzyszenia Andersen Global, opierając się na wspólnych wartościach”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 4,5 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 144 lokalizacjach.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20190716005005/en/

Źródło: Andersen Tax

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Tax

tel. 415-764-2700 

Źródło informacji: Business Wire