Globalny rynek suplementów diety wita GLYMATE - nową, wschodzącą gwiazdę

2019-08-16, 15:53 aktualizacja : 2019-08-16, 15:54
Glymate - logo
Glymate - logo

BREA, Kalifornia, 16 sierpnia 2019 r. /PRNewswire/ -- Glymate™ to nowo powstała firma nutraceutyków w Południowej Kalifornii. Opracowany przez firmę suplement diety balansujący cukier zadebiutował oficjalnie w Stanach Zjednoczonych w czerwcu 2019 r., jednocześnie rozpoczynając międzynarodowy marketing produktu dostępnego klientom na całym świecie.

Glymate™ to intensywny suplement diety wspomagający odnowę komórek, który korzystnie wpływa na organizm ludzki pod wieloma względami. Główny, opatentowany składnik produktu wyróżnia się na tle konkurencji. Nasza technologia odnowy komórek wspomaga zdrową wrażliwość na insulinę i jej produkcję, co pomaga w rozkładaniu glukozy w jedzeniu i przetwarzaniu jej na energię*. Regularne spożywanie Glymate™ dodaje energii i wspomaga utratę wagi*. Produkt jest obecnie dostępny na stronie internetowej firmy i w serwisie Amazon. Pracujemy także z dystrybutorami w celu ułatwienia dostępu do produktu na innych międzynarodowych rynkach.

Dziś ponad 400 milionów ludzi na świecie choruje na cukrzycę, a liczba osób z podwyższonym poziomem cukru lub w stanie przedcukrzycowym jest dużo wyższa. Jak czytamy w oświadczeniu CDC: „pilnie musimy podjąć działania leczące i zapobiegające tej poważnej chorobie". Firma Glymate zainwestowała lata badań i badań klinicznych specjalnie w odpowiedzi na tę pilną potrzebę zapobieżenia rozprzestrzeniania się problemu. W skład Glymate™ wchodzą wyłącznie naturalne składniki, produkt nie zawiera nabiału, soi, glutenu, zbóż, cukru czy konserwantów i jest produkowany przez Robinson w Kalifornii. Wyjątkowa postać miękkiego żelu z opatentowaną technologią odnowy komórek mają na celu polepszenie i zrównoważenie poziomu cukru, cholesterolu i trójglicerydów we krwi przez promocję zdrowego metabolizmu lipidów†. Produkt został starannie opracowany w celu zwiększenia rozpuszczalności i absorbcji aktywnych składników. Główny składnik Glymate™ wpływa na ciało na poziomie molekularnym i pełni szereg ról wewnątrz komórek*.

O Glymate™ Corp.

Firma Glymate™ Corp. to przedsiębiorstwo w posiadaniu prywatnym będące globalnym liderem w sektorze zdrowia i dobrego samopoczucia mające na swoim koncie historię sukcesów z opatentowanym składnikiem kluczowym. Jako marketer i sprzedawca internetowy suplementów diety firma z zaangażowaniem wspiera klientów w dążeniach do osiągania dobrego samopoczucia przez wysokiej jakości produkty na bazie postępów naukowych.

Więcej na temat Glymate™ można dowiedzieć się na stronie https://www.glymateusa.com. Zapraszamy do obserwowania Glymate™ w serwisie Instagram pod @glymate_usa.

* Oświadczenia nie zostały ocenione przez amerykańską Agencję Leków i Żywności. Produkty nie są przeznaczone do diagnozowania, leczenia bądź zapobiegania chorobom.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/959709/Glymate_Logo.jpg

Źródło: Glymate

Źródło informacji: PR Newswire