Andersen Global wchodzi na rynek kolumbijski

2019-08-23, 09:14 aktualizacja : 2019-08-23, 09:16

San Francisco - (BUSINESS WIRE) - Andersen Global z dumą informuje o zawarciu umowy o współpracę z kancelarią prawną w Kolumbii. Kancelaria Jiménez, Higuita, Rodríguez & Asociados (JHR Corp.) z siedzibą w Bogocie jest pierwszym podmiotem w Kolumbii, z którym Andersen Global nawiązał współpracę. Kolumbia staje dziesiątym państwem Ameryki Południowej, w którym Andersen Global będzie prowadzić działalność. Na chwilę obecną ze stowarzyszeniem współpracuje w tym regionie łącznie blisko 900 specjalistów.

Kancelaria JHR, założona w 2017 r., zatrudnia około 50 prawników i specjalistów ds. podatków, z których każdy ma duże doświadczenie prawne w dziedzinie rachunkowości. Kancelaria świadczy usługi na rzecz spółek krajowych i zagranicznych, zarówno prywatnych, jak i publicznych, i specjalizuje się w prawie podatkowym, celnym i dewizowym.

„Jesteśmy nowi, ale aspirujemy, żeby zostać najlepszą kancelarią w Kolumbii – powiedział Julián Jiménez Mejía, dyrektor zarządzający kancelarią JHR. - To pragnienie umożliwiło nam tak szybki rozwój i podwojenie naszych rozmiarów w ciągu zaledwie dwóch lat. Nasze ambicje i oczekiwania wobec naszej kancelarii stale rosną i z niecierpliwością oczekujemy rozszerzenia naszych możliwości świadczenia usług na całym świecie, co gwarantuje nam współpraca z Andersen Global”.

„Ta kancelaria wkroczyła na rynek jak burza i bezsprzecznie przykuła naszą uwagę. Oni już są konkurencyjni w stosunku do Wielkiej Czwórki i to właśnie ten duch przedsiębiorczości, zakorzeniony w silnym zaangażowaniu w bycie najlepszym w swojej kategorii, jak się spodziewamy, przełoży się na udaną współpracę z Andersen Global” – powiedział Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen Tax LLC.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie zrzesza ponad 4,5 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w przeszło 144 lokalizacjach.

Wersja źródłowa komunikatu jest dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20190822005006/en/

Źródło: Andersen Tax

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Tax

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.