Japońska Akademia Kulinarna uruchamia stronę japanese-cuisine.com, zawierającą program e-learningowy oraz kluczowe treści marketingowe promujące rodzimą kuchnię poza Japonią

2019-09-11, 11:17 aktualizacja : 2019-09-11, 11:18

KIOTO, Japonia -- (BUSINESS WIRE) -- Japońska Akademia Kulinarna (ang. Japanese Culinary Academy) z siedzibą na terenie Prefektury Kioto, kierowana przez Yoshihiro Muratę (strona internetowa: https://culinary-academy.jp/english), nawiązała partnerstwo z Blue Magic, Inc. z siedzibą w Tokio, kierowaną przez Yukiko Akimoto, dyrektora generalnego (strona internetowa: https://bluemagic.co.jp/), w celu wspólnego opracowania programu e-learningowego poświęconego kulturze i tradycyjnym technikom przygotowywania potraw kuchni japońskiej. Ogólnoświatowa premiera serwisu miała miejsce 12 lipca 2019 roku.

Niniejszy komunikat prasowy zawiera multimedia. Pełna wersja dostępna na: https://www.businesswire.com/news/home/20190910005448/en/.

Ogromny wzrost zainteresowania kuchnią japońską można zaobserwować na całym świecie. Restauracje japońskie pojawiają się w najróżniejszych jego zakątkach, a ich łączna liczba przekroczyła 120 tysięcy. 

Japońska Akademia Kulinarna, w ramach podejmowanych działań na rzecz promowania właściwego zrozumienia kuchni japońskiej na świecie, deleguje instruktorów do udziału w ogólnoświatowych seminariach poświęconych kuchni japońskiej, przyjmuje zagranicznych studentów, którzy na miejscu zgłębiają tajniki rodzimej kuchni, a także publikuje czasopismo branżowe poświęcone potrawom japońskim, dostępne w języku angielskim i w innych językach.
 
Funkcjonując jako organizacja certyfikowana przez japońskie Ministerstwo Rolnictwa, Leśnictwa i Rybołówstwa, w myśl ministerialnych „Wytycznych w sprawie certyfikacji umiejętności kulinarnych z zakresu kuchni japońskiej poza granicami kraju” z dnia 1 kwietnia 2016 r., Japońska Akademia Kulinarna opracowała program e-learningowy dostępny pod adresem: japanese-cuisine.com, poświęcony kulturze i tradycyjnym technikom przygotowywania potraw kuchni japońskiej. Program dostępny jest w każdym miejscu na świecie i w każdym czasie, odpowiadając poziomowi wiedzy i umiejętności wymaganych dla uzyskania „brązowego” certyfikatu, zgodnie z treścią ww. „Wytycznych”. 

Strona internetowa: https://japanese-cuisine.com

Program uruchomiony przez Japońską Akademię Kulinarną zawiera kluczowe treści marketingowe (killer-content) służące promowaniu kuchni japońskiej na świecie. Jako podmiot odpowiedzialny za działania sprzedażowe, Blue Magic, Inc. poszukuje partnerów sprzedażowych na potrzeby promocji. 

Wersja źródłowa dostępna w serwisie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20190910005448/en/.

Źródło: Japońska Akademia Kulinarna

KONTAKT:

Zapytania 

Terumi Oyagi 

e-mail: office@culinary-academy.jp 

Japońska Akademia Kulinarna 

Zapytania dotyczące partnerów wspierających publikacje w innych językach 

Ayumi Kuji 

e-mail: contact@japanese-cuisine.com 

Blue Magic, Inc. 

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.