Nordson prezentuje najnowszy system powlekania proszkowego Encore® Engage na targach FABTECH

2019-11-12, 13:28 aktualizacja : 2019-11-12, 13:37
Intuicyjny interfejs użytkownika w nowej odsłonie.

AMHERST, Ohio--(BUSINESS WIRE)-- Nordson Industrial Coating System, spółka Nordson (NASDAQ: NDSN) i wiodący dostawca sprzętu do precyzyjnego nakładania powłok przemysłowych, wprowadza Encore® Engage – najnowszy system powlekania proszkowego. Kolejna generacja technologii systemów powlekania proszkowego Nordson zapewnia swobodną, intuicyjną kontrolę przy zwiększonej efektywności i maksymalnej wydajności.

Encore Engage zapewnia klientom przejrzystość i pewność na każdym etapie procesu powlekania proszkowego „Od samego początku Encore Engage był projektowany z myślą o lakiernikach proszkowych, bazując na informacjach zwrotnych od klientów i koncentrując się na ich wygodzie” - powiedział Stephen Lovass, wiceprezes wykonawczy Nordson Industrial Coatings Systems.

System Encore Engage jest łatwy w obsłudze, posiada 15-calowy ekran dotykowy i jest wyposażony w nowoczesną grafikę i intuicyjną nawigację za pomocą menu symboli. Pomaga użytkownikom poszerzyć swoją wiedzę z zakresu obróbki i stać się specjalistą w zakresie lakierowania proszkowego. Oprócz tego dostępna jest funkcja zapisywania własnych ustawień, która pozwala krok po kroku przejść przez poszczególne etapy, wybierając spośród zaprogramowanych wcześniej opcji. Filmiki instruktażowe i instrukcje sprawiają, że kluczowe informacje są czytelniejsze, oferując dodatkową pomoc przy kluczowych zadaniach. Aby uniknąć domysłów i niepewności, Encore Engage został przygotowany w kilku wersjach językowych z myślą o operatorach na całym świecie.

Spółka Nordson już od 65 lat wprowadza innowacje, które dają klientom możliwość stawania się bardziej konkurencyjnymi i wytwarzania lepszych produktów. Encore Engage jest kolejnym przykładem innowacyjności, która łączy się z inteligentną platformą Nordson Wisdom™. Jest to rozwiązanie IoT przenoszące klientów zajmujących się powlekaniem proszkowym w erę czwartej rewolucji przemysłowej. Encore Engage i inteligentna platforma Wisdom to sprawdzone oprogramowanie, układ sterowania, bogate doświadczenie w zakresie zastosowań i wsparcie techniczne, które pomagają klientom ulepszyć proces produkcji.

„Dzięki naszemu systemowi Encore Engage operatorzy systemów powlekania proszkowego stają się ekspertami w swojej dziedzinie. Dla lakierników proszkowych stworzyliśmy system, który nie tylko jest przyjemny w obsłudze, ale także stanowi narzędzie, dzięki któremu czują się pewniej w pracy” – zaznaczył Lovass.

Więcej informacji o systemie stosowania proszkowego Encore Engage znajduje się na stronie www.nordsoncoating.com/engage.

Pokazy Encore Engage na targach FABTECH 2019, stanowisko nr B13018.

Nordson Industrial Coating Systems

Nordson Industrial Coating Systems (ICS) zajmuje się projektowaniem i produkowaniem precyzyjnego sprzętu do nakładania i utwardzania proszków, farb, cieczy, klejów i szczeliw. ICS dysponuje obiektami laboratoryjnymi i produkcyjnymi w Ameryce Północnej, Europie i Azji, aby wspierać klientów z całego świata świadczących usługi w różnych sektorach, w tym samochodowym, lotniczym, elektronicznym, rolniczym i budowlanym, AGD, meblarskim, napojów i innych sektorach przemysłowych. Nordson ICS - Performance by Design. Więcej informacji znajduje się na stronie www.nordson.com/industrial-coating-systems.

Nordson Corporation

Inżynierowie i producenci spółki Nordson Corporation (Nasdaq: NDSN) oraz jej produkty i systemy dostosowane do rynków używane do precyzyjnego dozowania i obróbki klejów, powłok, polimerów, tworzyw sztucznych, szczeliw, biomateriałów i innych materiałów, oraz do kontroli poziomu środków smarnych, testowania i kontroli, utwardzania promieniami UV, plazmowej obróbce powierzchni, wszystkie oparte na doświadczeniu w zastosowaniu i bezpośredniej sprzedaży i obsłudze na rynku światowym. Nordson obsługuje różne rynki docelowe dostarczające wyroby konsumpcyjne o ograniczonej trwałości, w tym rynek opakowań, włóknin, sprzętu elektronicznego, medyczny, AGD, energetyczny, transportu, budowlany oraz montaż i wykończenie produktu. Spółka została założona w 1954 r., posiada swoją siedzibę w Westlake w stanie Ohio i prowadzi działalność i biura wsparcia w ponad 30 krajach.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20191110005055/en/

Źródło: Nordson Industrial Coating Systems

KONTAKT:

Christina Mahlenkamp

tel. +1.440.414.5186

e-mail: Christina.Mahlenkamp@nordson.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.