Crowne Plaza® Hotels & Resorts ogłasza międzynarodową współpracę z Global Entrepreneurship Network

2019-11-20, 15:53 aktualizacja : 2019-11-20, 16:08
IHG Hotels and Resorts
IHG Hotels and Resorts
Jako pierwszy partner gościnności Global Entrepreneurship Network na wyłączność, sieć hoteli Crowne Plaza będzie gospodarzem Startup Huddle, tym samym przyczyniając się do budowy lokalnych społeczności początkujących przedsiębiorców na całym świecie.

Londyn, 20 listopada 2019 r. /PRNewswire/ -- Sieć Crowne Plaza® Hotels & Resorts z dumą ogłasza rozpoczęcie międzynarodowej współpracy z organizacją Global Entrepreneurship Network (GEN). Współpraca oficjalnie rozpocznie się w trakcie wydarzenia Global Entrepreneurship Week (18 do 24 listopada 2019 r.). Jako pierwszy partner gościnności GEN na wyłączność, sieć Crowne Plaza wytypuje wybrane hotele na całym świecie do przyjęcia roli węzłów comiesięcznych spotkań Startup Huddle. Projekt ten ma na celu wspieranie przedsiębiorców przy jednoczesnym wzmacnianiu lokalnego ekosystemu i zapewnianiu łatwiejszego dostępu do przestrzeni krzewiących współpracę, umożliwiających rozwiązywanie problemów i ułatwiających wzajemną inspirację.

Będąca jedną z największych marek z górnej półki na świecie sieć Crowne Plaza jest w trakcie globalnej ewolucji i ekspansji. Sześć nowych hoteli flagowych otworzy swe podwoje w USA, Europie i Chinach na początku roku 2020. Zaprojektowane w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby nowoczesnych podróżnych hotele obejmują nowe kluczowe elementy designu Crowne Plaza, w tym Plaza Workspace, projekt lobby umożliwiający wspólną pracę w elastycznych środowiskach, miejsca spotkań i The Studio, sale spotkań z możliwością rezerwacji na godziny. Organizacja GEN liczy ponad 15 000 członków w 170 krajach. Dzięki tej współpracy wybrane hotele Crowne Plaza będą oferować członkom organizacji zniżkowy lub bezpłatny dostęp do miejsc pracy.

Elastyczny projekt lobby marki Crowne Plaza jest idealnym środowiskiem umożliwiającym spotkania przedsiębiorców twarzą w twarz. Osobiste nawiązywanie kontaktów jest jeszcze ważniejsze dla przedsiębiorców i startupów dziś niż w przeszłości, zgodnie z doniesieniami raportu „2019 Global Startup Ecosystem Report" opracowanego przez Startup Genome i GEN. W raporcie ujawniono niedawno, że wyższe wyniki w kategorii „lokalne więzi" przekładały się na większą liczbę prosperujących startupów i silniejsze ekosystemy przedsiębiorców. Dokładnie rzecz ujmując, przedsiębiorcy, którzy mają silniejsze „lokalne więzi" zwiększają poziom przychodu dwa razy szybciej w porównaniu do przedsiębiorców z małymi lokalnymi więziami.

„Z dumą nawiązujemy współpracę z GEN w celu wspierania i goszczenia nowego pokolenia przedsiębiorców na całym świecie. Współpraca idealnie zbiega się w czasie z ekspansją elastycznego lobby i nowych projektów pokojów w flagowych hotelach Crowne Plaza na całym świecie. Od idei lobby po opatentowane pokoje dla gości WorkLife nasze hotele prawdziwie służą nowoczesnym podróżnym biznesowym i lokalnym społecznościom przedsiębiorczym” – skomentowała Libby Escolme, wiceprezes działalności międzynarodowej w Crowne Plaza.

Patronat marki Crowne Plaza nad Startup Huddle rozpocznie się 19 listopada 2019 r. w trakcie wydarzenia Global Entrepreneurship Week w ramach spotkania w świeżo zmodernizowanym hotelu flagowym w Amerykach Crowne Plaza Atlanta Perimeter hotel w Ravinia. Jonathan Ortmans, założyciel i prezes organizacji GEN oraz Meredith Latham, wiceprezes Crowne Plaza na obie Ameryki będą gospodarzami spotkania, które skupi się na dogłębnej analizie środowiska startupów w Atlancie oraz na roli designu w krzewieniu kreatywności i współpracy. Na rok 2020 zaplanowano szereg innych wydarzeń w hotelach Crowne Plaza na całym świecie.

„Z ogromną radością nawiązujemy współpracę z Crowne Plaza w celu krzewienia zdrowszych ekosystemów umożliwiających rozwój przedsiębiorcom z wszystkich środowisk. Lokalne ekosystemy startupów potrzebują łączności i gęstości. Żywa atmosfera nowych lobby Crowne Plaza umożliwi przedsiębiorcom współpracę i tworzenie społeczności. Marka Crowne Plaza jest pionierem, jeżeli chodzi o uznanie roli, jaką mogą odgrywać przedsiębiorcy. Wyglądamy przyszłych, dodatkowych możliwości na wykorzystanie przez nasze programy i społeczności lokalnych hoteli Crowne Plaza jako węzłów innowacji i rozwoju społeczności – skomentował Ortmans.

Dodatkowe informacje na temat współpracy można znaleźć na stronie genglobal.org/crowneplaza.

O Global Entrepreneurship Network

Organizacja Global Entrepreneurship Network zarządza platformą programów w 170 krajach, których celem jest ułatwienie każdemu w dowolnej lokalizacji rozpoczęcie i rozwój działalności. Przez krzewienie ściślejszej współpracy transgranicznej i organizowanie inicjatyw łączących przedsiębiorców, inwestorów, naukowców, decydentów i organizacje wspierające przedsiębiorczość sieć GEN rozwija zdrowsze ekosystemy rozpoczynania i skalowania działalności. Tego typu ekosystemy tworzą więcej miejsc pracy, są źródłem edukacji i przyspieszają innowację oraz wspierają rozwój gospodarczy. Szczegóły programów i inicjatyw, które składają się na GEN można znaleźć na stronie genglobal.org. Organizację GEN można obserwować w serwisie Twitter pod adresem @unleashingideas.

O Crowne Plaza® Hotels & Resorts

Sieć Crowne Plaza® Hotels & Resorts jest jedną z najszybciej rozwijających się marek hoteli na świecie. W Crowne Plaza® jesteśmy ekspertami, jeżeli chodzi o wspieranie gości w szybszym załatwianiu spraw biznesowych. Jest to możliwe przez dodatkowe możliwości pracowników, ciągłą łączność, innowacyjne projekty pokoi i elastyczne miejsca pracy. Te elementy sprawiają, że nasi goście są produktywni, pełni energii i nawiązują ściślejsze relacje z klientami i współpracownikami czy towarzyszami podróży. Oferujemy elegancko wyposażone pokoje, autorski program Sleep Advantage®, 24-godzinny dostęp do stref fitness, stylowe pokoje spotkań oraz restauracje i bary na miejscu. Hotele Crowne Plaza zapewniają doświadczenia w podróży, które oparte są na dobrym designie, ułatwiane są przez nowe technologie, a przy tym odpowiadają potrzebom nowoczesnych podróżnych w biznesie i turystyce. Dlatego też nasi goście mogą naładować baterie i znaleźć inspirację tak w czasie relaksu, jak i w trakcie pracy. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.crowneplaza.com. Sieć można obserwować w serwisie Facebook pod adresem https://www.facebook.com/Crowne.Plaza, Twitter www.twitter.com/crowneplaza i Instagram www.instagram.com/crowneplaza.

O IHG®

IHG® (InterContinental Hotels Group) (LON:IHG) (NYSE:IHG) (ADRs) to międzynarodowa organizacja z szerokim portfelem marek hoteli, w tym Six Senses Hotels Resorts Spas, Regent Hotels & Resorts, InterContinental® Hotels & Resorts, Kimpton® Hotels & Restaurants, Hotel Indigo®>, EVEN® Hotels, HUALUXE® Hotels and Resorts, Crowne Plaza® Hotels & Resorts, voco™, Holiday Inn® Hotels & Resorts, Holiday Inn Express®, Holiday Inn Club Vacations®, avid™ hotels, Staybridge Suites®, Atwell Suites™, I Candlewood Suites®.

Firma IHG poprzez franczyzę, najem, zarządzanie lub posiadanie odpowiedzialna jest za niemal 5800 hoteli i około 865 000 pokojów dla gości w ponad 100 krajach. Firma ma w planach ponad 1900 nowych hoteli. Firma IHG zarządza także globalnym programem lojalnościowym IHG® Rewards Club, który liczy ponad 100 milionów zarejestrowanych użytkowników.

InterContinental Hotels Group PLC to spółka holdingowa grupy zarejestrowana w Wielkiej Brytanii w Anglii i Walii. Na całym świecie w hotelach i działach administracji IHG pracuje ponad 400 000 osób.

Informacje na temat hoteli i rezerwacji można znaleźć na stronie www.ihg.com, natomiast strona www.ihgrewardsclub.com zawiera dodatkowe informacje o IHG Rewards Club. Najnowsze wiadomości można znaleźć na stronie: www.ihgplc.com/media. Firma dostępna jest w mediach społecznościowych: https://twitter.com/ihgcorporate,www.facebook.com/ihgcorporate i www.linkedin.com/company/intercontinental-hotels-group.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1030342/IHG_Hotels_and_Resorts_Hamburg.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1030343/Crowne_Plaza_Atlanta.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/951572/IHG_Crowne_Plaza_Logo.jpg

Źródło: IHG Hotels and Resorts

KONTAKT:

Jason Rollins, IHG

e-mail: Jason.Rollins@ihg.com

tel. +1 770-604-5314

Źródło informacji: PR Newswire