RevitaLash® Cosmetics ogłasza poszerzenie linii kosmetyków kolorowych o ołówek do brwi Hi-Def Brow Pencil

2019-12-02, 15:14 aktualizacja : 2019-12-02, 15:15
RevitaLash® Cosmetics - logo
RevitaLash® Cosmetics - logo
Międzynarodowy debiut ołówka do brwi Hi-Def Brow Pencil.

VENTURA, Kalifornia, 2 grudnia 2019 r. /PRNewswire/ -- Firma RevitaLash® Cosmetics, pionier i lider pod względem udziałów rynkowych w branży kosmetyków do pielęgnacji rzęs i brwi opracowanych przez lekarzy*, ogłasza debiut pierwszego ołówka do brwi Hi-Def Brow Pencil. Wielofunkcyjny, długo utrzymujący się, wodoodporny ołówek do brwi pozwala na kreślenie naturalnych, przypominających brwi kresek zapewniających pełny i gęsty efekt dzięki dobrze mieszającej się, nielepiącej się formule.

„Bardzo cieszymy się z debiutu nowego ołówka Hi-Def Brow Pencil, naszego pierwszego ołówka, dzięki któremu brwi wyróżniają się, są podkreślone, naturalnie pełne i zdrowe. Możemy wykorzystać nasze słynne zalety poprawiające zdrowie włosów na długo w produkcie, który jest źródłem natychmiastowej gratyfikacji” – podkreśliła Lori Jacobus, prezes RevitaLash Cosmetics.

„Witamina E w składzie produktu jest źródłem naturalnego odżywienia i antyutleniaczy, które dobrze wpływają na skórę. Natomiast polimery zapewniają działanie kosmetyku nawet do 10 godzin po nałożeniu” – dodał lek. med. Michael Brinkenhoff, założyciel i główny dyrektor wykonawczy RevitaLash Cosmetics.

Idealnie sprawdzający się w wypełnianiu rzadkich lub nadmiernie powyrywanych brwi produkt zmienia charakter bezkształtnych brwi w kilku pociągnięciach. Trzy uniwersalne odcienie: Soft Brown, Warm Brown i Cool Brown idealnie dopełniają dowolny kolor włosów i odcień skóry. Precyzyjny aplikator naśladuje pociągnięcia włosia i pozwala na łatwe nadawanie kształtu, co z kolei umożliwia tworzenie naturalnego i wyraźnego efektu. Szczoteczka stylizująca pozwala na płynne wymieszanie koloru i skuteczne uczesanie brwi.

Ołówek Hi-Def Brow Pencil przeszedł ocenę dermatologiczną, nie zawiera oleju, parabenów, ftalanów i substancji zapachowych, a przy tym jest przyjazny weganom i wolny od okrucieństwa.

Produkt dostępny będzie na całym świecie w grudniu 2019 r. w cenie detalicznej 30 USD w wybranych salonach i ośrodkach spa oraz na stronie revitalash.com.

O RevitaLash ®Cosmetics

Firma RevitaLash Cosmetics jest światowym liderem w opracowywaniu zaawansowanych produktów do pielęgnacji rzęs, brwi i włosów. Założona w 2006 roku firma ma w swojej ofercie nagradzane odżywki do rzęs RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner i brwi RevitaBrow® Advanced Eyebrow Conditioner. Produkty firmy dostępne są w gabinetach lekarskich, ośrodkach odnowy biologicznej, salonach i drogeriach specjalistycznych w ponad 64 krajach. Jako organizacja wspierająca inicjatywy walki z rakiem piersi nie dla zysku firma RevitaLash Cosmetics przekazuje część dochodu na rzecz badań i edukacji nie tylko w październiku, ale wspiera społeczność walki z rakiem piersi przez cały rok. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.revitalash.com.

Produkty RevitaLash Advanced nie są dostępne na terenie Kalifornii.

*NPD, kategoria odżywek do rzęs i brwi w 2017 a 2018 r.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/653485/RevitaLash_Cosmetics_Logo.jpg  

Źródło: RevitaLash Cosmetics 

Źródło informacji: PR Newswire