Chińska spółka CECEP Solar Energy Technology (ZhenJiang) bada nowe modele zagranicznej sprzedaży modułów

2020-05-22, 13:47
PR Newswire/CECEP SOLAR
PR Newswire/CECEP SOLAR
Innowacja odpowiedzią na nowe wyzwania spowodowane COVID-19.

ZHENJIANG, Chiny, 22 maja 2020 /PRNewswire/ -- Spółka CECEP Solar Energy Technology (ZhenJiang) Co., Ltd. nawiązała współpracę z Zhongshi Solar Energy Saving & Resources (Jiangsu) Co., Ltd. z zamiarem aktywnego badania nowych modeli sprzedaży na rynki zagraniczne. Podczas ceremonii podpisania umowy o współpracy, która odbywała się 18 maja 2020 r. prezes CECEP Solar Energy Technology (ZhenJiang) Li Jingnan przekazał tablicę dyrektorowi generalnemu Zhongshi Solar Energy Saving & Resources (Jiangsu) Ge Xianglin. Na mocy porozumienia Zhongshi Solar Energy Saving & Resources (Jiangsu) będzie pośrednikiem sprzedaży modułów CECEP Solar Energy Technology (ZhenJiang) na rynki poza granicami Chin.

CECEP Solar Energy Technology (ZhenJiang) w znaczący sposób utorowało sobie drogę do wielu rynków wschodzących, w szczególności rynków na Filipinach, w Indiach i Południowej Korei. Licencjonowanie jest częścią planu dalszego poszerzania kanałów sprzedaży zagranicznej i zwiększania udziału na zagranicznych rynkach. Pan Li powiedział: „Żyjemy w świecie pełnym wzajemnych zależności, dlatego naturalną trajektorią działania spółek jest zawieranie strategicznych partnerstw, udostępnianie informacji i współpraca z innymi na polu innowacji. Dzięki niezwykle udanej i bliskiej współpracy z Zhongshi Solar Energy Saving & Resources (Jiangsu), którą prowadziliśmy przez cały zeszły rok, osiągnęliśmy synergię w zakresie ekspansji rynkowej, rozwoju marki i doskonalenia technologicznego. Licencjonowanie służy pokazaniu naszego zaangażowania w pogłębianie istniejącego partnerstwa strategicznego".

W celu zwiększenia swojej konkurencyjności na rynku CECEP Solar Energy Technology (ZhenJiang) prowadzi modernizację swoich zakładów produkujących ogniwa i moduły, by przejść do wprowadzenia ogniw o wymiarach 166-185 mm i odpowiadających im modułów. Ponadto, by sprostać zapotrzebowaniu wciąż zmieniającego się rynku, spółka wybuduje wysokowydajne, zintegrowane i inteligentne zakłady produkcyjne, rozszerzy swoją platformę internetową, zintegruje inteligentne rozwiązania dla obsługi klienta oraz stworzy platformę zarządzania kosztami całkowitymi (TCM) dla inteligentnego kontrolowania i terminowej analizy procesu produkcji na drodze transformacji w dostawcę zintegrowanych produktów i usług.

Poważne konsekwencje wybuchu epidemii COVID-19 jakie ponoszą rynki na całym świecie zmotywowały CECEP Solar Energy Technology (ZhenJiang) do odpowiedzi na nowe wyznawania poprzez opracowanie nowych źródeł wzrostu, wprowadzania innowacji i tworzenia szans pomimo kryzysu i związanych z nim trudności.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1171498/CECEP_Solar.jpg

Źródło: CECEP SOLAR

Źródło informacji: PR Newswire