Yuyu Pharma podpisuje umowę na kampanię reklamową na boisku do baseballu

2020-05-28, 10:59 aktualizacja : 2020-05-28, 11:07
PR Newswire/Yuyu Pharma
PR Newswire/Yuyu Pharma

SEUL, Korea Południowa, 28 maja 2020 r. /PRNewswire/ -- Yuyu Pharma (dyrektor generalny Robert Wonsang Yu, KRX 000220), koreańska firma farmaceutyczna podpisała umowę reklamową z gazetą Korea Economic Daily, która posiada prawa do reklam na stadionie Jamsil Baseball Stadium w Seulu. W ramach nowej kampanii reklamowej logo firmy Yuyu Pharma zostanie namalowane wzdłuż linii pierwszej bazy na stadionie, co zapewni jego widoczność podczas transmitowanych w telewizji meczów.

Powstały w 1980 r. stadion Jamsil Baseball Stadium to mekka profesjonalnego baseballu w Korei. Jego gospodarzami są popularne drużyny Doosan Bears i LG Twins występujące w lidze Korea Baseball Organization (KBO).

Kampania reklamowa Yuyu Pharma to szansa zaprezentowania firmy widzom na całym świecie, jako że mecze ligi KBO transmitowane są w 130 krajach świata, w tym w obu Amerykach, Azji, Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Ulokowanie reklamy przy linii pierwszej bazy zapewni jej doskonałą widoczność, która pozwoli przyciągnąć potencjalnych klientów i utalentowanych pracowników oraz nawiązać nowe partnerstwa.

Jak mówi dyrektor generalny Yuyu Pharma, Robert Yu: „Nową kampanią reklamową podczas meczów baseballu chcemy uzyskać efekt domina, który podniesie sprzedaż i zapewni dopływ wykwalifikowanych pracowników dzięki większej rozpoznawalności naszej marki, nie tylko w Korei, ale także za granicą".

Yuyu Pharma

Yuyu Pharma (KRX: 000220) to firma farmaceutyczna założona w 1941 r. Zajmuje się wytwarzaniem, dystrybucją i marketingiem produktów farmaceutycznych, wyrobów medycznych i żywności specjalnego przeznaczenia medycznego w Korei Południowej i Azji Południowo-Wschodniej. Obecnie działalność Yuyu Pharma skupia się na opracowywaniu nowych leków na przerost prostaty i zespół suchego oka.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1173251/YuyuPharma.jpg

Źródło: Yuyu Pharma

Źródło informacji: PR Newswire