Andersen Global rozszerza swoją działalność w Katarze

2020-06-02, 17:04 aktualizacja : 2020-06-02, 17:05

SAN FRANCISCO -- (BUSINESS WIRE) -- Spółka Andersen Global ogłosiła współpracę z kancelarią podatkową MS Partner z siedzibą w Doha, pogłębiając obecność w Katarze i rozszerzającą swoją globalną platformę.

Założona w 2018 r. kancelaria MS Partner zrzesza dwóch partnerów oraz ponad 10 ekspertów specjalizujących się w świadczeniu usług podatkowych na rzecz wielu międzynarodowych klientów, w tym osób prywatnych i spółek zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego. Prezes MS Partner Jego Wysokość Szejk Sułtan Bin Jassim Bin Mohammed Al Thani to lider w zakresie biznesu w Katarze.

“Klienci, i ogólnie ludzie, to dla nas najwyższa wartość, dlatego utrzymujemy najwyższe standardy świadczonych przez nas usług – powiedział kierownik biura Manikandan Rajan. - Obserwowaliśmy wzrost Andersen Global zarówno lokalnie, jak i na poziomie międzynarodowym. Spółka przyjęła za swój standard świadczenie na rzecz swoich klientów najwyższej jakości usług w niezależny i niezakłócony sposób. Z niecierpliwością oczekujemy na bliską współpracę z kolegami w innej kancelarii w Doha, czyli Al-Khalifa Law, oraz z pozostałymi współpracownikami i członkami Andersen Global”.

“Mani i jego zespół dysponuje wiedzą ekspercką, umiejętnościami zarządzania i profesjonalizmem, które pozwalają mu być liderem na lokalnym rynku – powiedział Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i dyrektor naczelny Andersen. - Branża podatkowa na Bliskim Wschodzie rozwija się bardzo prężenie, co jest szczególnie ważne z punktu widzenia dywersyfikacji gospodarek. Kontynuujemy rozszerzanie naszej działalności w regionie, by świadczyć jak najlepsze usługi na rzecz naszych klientów. Połącznie kancelarii MS Partner i Al-Khalifa Law tworzy bardzo imponującą i konkurencyjną platformę obecności spółki w Katarze”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia niemal 5000 specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 172 lokalizacjach.

Wersja źródłowa informacji dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200602005307/en/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei 

Andersen Global 

tel. 415-764-2700 

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.