Rainbow Six Siege Gold Edition w pakiecie z kartami GeForce RTX

2020-07-31, 09:47 aktualizacja : 2020-07-31, 09:51
NVIDIA Polska
NVIDIA Polska
NVIDIA i Ubisoft ogłosiły dzisiaj kilka informacji związanych z hitową grą „Tom Clancy’s Rainbow Six Siege”. Przez ograniczony czas nabywcy kart graficznych GeForce RTX 2080 Ti, 2080 SUPER, 2080, 2070 SUPER, 2070, 2060 SUPER lub 2060, a także laptopów lub pecetów z taką kartą otrzymają cyfrową kopię gry „Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Gold Edition” w wersji pecetowej. Promocja rozpoczyna się dzisiaj i potrwa do 27 sierpnia 2020 roku.

Karty z rodziny GeForce RTX wyróżniają się możliwością osiągnięcia pożądanej wartości 144 i więcej FPS w grze „Tom Clancy’s Rainbow Six© Siege”. Przekłada się to na mniejsze opóźnienia oraz szybszą możliwość zareagowania na sytuację w grze.

Gold Edition zawiera 16 operatorów, specjalne stroje, skiny, 5-letni Season Pass dający dostęp do wszystkich 6 operatorów, którzy zostaną wprowadzeni w tym roku, a członkostwo VIP, szybsze postępy w Battle Pass i wiele więcej. Aby uzyskać szczegółowe informacje odwiedź witrynę https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/campaigns/rainbow-six-siege-bundle/.

Informacje o grze „Tom Clancy’s Rainbow Six Siege”

Tytuł oferuje użytkownikowi dostęp do kwitnącej profesjonalnej sceny e-sportowej i społeczności ponad 60 milionów zarejestrowanych graczy. „Tom Clancy’s Rainbow Six Siege” stawia graczy w samym środku niezwykle dynamicznej, nieustannie zmieniającej się wieloosobowej rozgrywki bazującej na wyborze unikalnych operatorów.

Wykorzystując odpowiednią kombinację taktyki i brutalnej siły, drużyny Rainbow Six dążą do zdominowania przeciwników. Obie strony mają do dyspozycji własne specjalne umiejętności i gadżety. Obrońcy przygotowują się, przekształcając otoczenie w twierdze, a atakujący używają dronów zwiadowczych, by zdobyć informacje potrzebne do dokładnego zaplanowania ataku.

Mając dostęp do tuzinów operatorów, których charakterystyki oparto na prawdziwych agentach kontrwywiadu z całego świata, gracze mogą wybrać, w jaki sposób chcą podejść do każdego napotkanego wyzwania. A dzięki ciągłemu dodawaniu nowych operatorów i map stawiających nowe strategiczne wyzwania, nieprzewidywalność każdej rundy „Rainbow Six Siege” wyznacza nowy poziom rozrywki i rywalizacji w grach komputerowych.

Więcej informacji:

Artykuł na temat promocji związanej z grą „Tom Clancy’s Rainbow Six Siege”:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/rainbow-six-siege-geforce-rtx-bundle/

Szczegóły na temat promocji związanej z grą „Tom Clancy’s Rainbow Six Siege”:

https://www.nvidia.com/pl-pl/geforce/campaigns/rainbow-six-siege-bundle/

Klip prezentujący pakiet GeForce RTX Frames Win Games:

https://youtu.be/a5OPEx--5yw

Klip Frames Win Games z gry „Tom Clancy’s Rainbow Six Siege” prezentujący zalety gry z wysokim FPS:

https://www.youtube.com/watch?v=4odli31qZd4&feature=youtu.be

Informacje na temat gry Tom Clancy’s Rainbow Six Siege na stronie Ubisoft.com

https://www.ubisoft.com/en-us/game/rainbow-six/siege

https://www.ubisoft.com/pl-pl/game/rainbow-six/siege

Źródło informacji: NVIDIA Polska