Andersen Global wzmacnia swoją platformę w Afryce dzięki przystąpieniu do organizacji kancelarii z Gabonu

2020-08-11, 16:27 aktualizacja : 2020-08-11, 16:28

SAN FRANCISCO -- (BUSINESS WIRE) -- Dodatkowo wzmacniając swoją platformę globalną i zasięg regionalny w Afryce Środkowej, Andersen Global ogłasza ekspansję w Gabonie dzięki zawarciu umowy o współpracy z mającą siedzibę w Libreville kancelarią Business & Law Consulting (B & Law Consulting).

Powstała w 2017 r. kancelaria skupia kilkunastu specjalistów, którzy doradzają przedsiębiorstwom w zakresie umów, prawa korporacyjnego, handlowego, podatkowego, handlu międzynarodowego, zatrudnienia i ogólnie rozumianego prawa przedsiębiorstw.

„Zależy nam na zapewnianiu naszym klientom najlepszych w swojej klasie rozwiązań i utrzymaniu przejrzystości i niezależności w pracy na rzecz klientów – powiedziała wspólniczka zarządzająca Khadidjatou Boussougou. - Współpraca z Andersen Global jest dla nas wspaniałą szansą na wykorzystanie tempa naszego rozwoju i poprawę jakości usług oferowanych naszym klientom na poziomie międzynarodowym”.

Przewodniczący Andersen Global i dyrektor naczelny Andersen Mark Vorsatz stwierdził: „Jestem pod wrażeniem skuteczności i entuzjazmu, jaki wykazuje kancelaria B & Law Consulting. Podzielamy wspólną wizję zapewniania najlepszej jakości obsługi klienta dzięki zbieżnym wartościom. Ta współpraca dodatkowo wzmocni naszą ekspansję w Afryce i zapewni utrzymanie szerokiego zasięgu geograficznego”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 6 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w przeszło 188 lokalizacjach.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200811005329/en/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.