Andersen Global debiutuje w St. Kitts i Nevis

2020-09-15, 17:15 aktualizacja : 2020-09-15, 17:16

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global podpisuje umowę o współpracę ze świadczącą kompleksowe usługi kancelarią prawniczą HazelAlleyne, zaznaczając debiut Andersen Global w St. Kitts i Nevis, w miarę jak organizacja kontynuuje swoją dynamiczną ekspansję na rynku karaibskim.

Na kancelarię HazelAlleyne składa się dwóch wspólników i zespół liczący ponad pięciu specjalistów zaangażowanych na pełny etat, świadcząc szeroki wachlarz usług z zakresu prawa nieruchomości i własności, prawa korporacyjnego, prawa procesowego cywilnego, prawa pracy, rodzinnego i planowania spadkowego. Kancelaria specjalizuje się również w zagadnieniach związanych z obywatelstwem w ramach programów inwestycyjnych, które stanowi poszukiwany sposób zarządzania majątkiem i jest jednym z najstarszych na świecie programów zorganizowanych.

„Nasza kancelaria szczyci się poziomem świadczonych usług oraz podejmuje działania w celu znajdowania najlepszych w swojej klasie rozwiązań ukierunkowanych na klienta dzięki zaangażowaniu w zarządzanie i przejrzystość – powiedziała wspólniczka zarządzająca kancelarii Lisa Hazel. - Możliwości kancelarii członkowskich i współpracujących Andersen Global oraz globalny zasięg organizacji stanowią dla nas dobrą podstawę do płynnego świadczenia usług dla naszych klientów St. Kitts i na całym świecie”.

„Zdaliśmy sobie sprawę z tego, że wielu spośród naszych międzynarodowych klientów poszukuje kompleksowych usług, dlatego Andersen Global stawia na rozwiązania wysokiej jakości ukierunkowane na klienta w regionach takich jak Karaiby – powiedział przewodniczący Andersen Global i dyrektor generalny Andersen Mark Vorsatz. - Ostatnio rozpoczęliśmy ekspansję w regionie i stworzyliśmy dla niej solidne podstawy dzięki dołączeniu kancelarii współpracujących świadczących usługi podatkowe i prawne. Współpraca z HazelAlleyne jest kolejnym kluczowym elementem, który zapewnia synergię w ramach ekspansji naszej platformy na Karaibach”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 6 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w przeszło 200 lokalizacjach.
 
Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200915005490/en/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.