Więcej operatorów wielosystemowych i organizacji udziela wsparcia dla targów Virtual SCTE•ISBE Cable-Tec Expo®

2020-09-17, 08:30 aktualizacja : 2020-09-17, 08:32
Liberty Global, Midco, Millicom, Rogers, Shaw i NCTC zostali sponsorami przełomowego cyfrowego wydarzenia.

EXTON, Pensylwania, 16 września 2020 r. /PRNewswire/ - Na miesiąc przed rozpoczęciem wirtualnych targów SCTE•ISBE Cable-Tec Expo® Virtual Experience, szereg operatorów wielosystemowych (MSO) i organizacji z wielu krajów przeznaczyło swoje fundusze na sponsorowanie tego wirtualnego wydarzenia, tak aby trafiło ono do jak najszerszego grona odbiorców.

Liberty Global w Europie, Midco w Stanach Zjednoczonych, Millicom w Ameryce Łacińskiej i Rogers and Shaw w Kanadzie oraz National Cable Television Cooperative zostały sponsorami rejestracyjnymi wydarzenia, które odbędzie się w dniach 12-15 października br. Charter Communications, Comcast, Cox Communications i Fundacja SCTE przekazały fundusze już wcześniej, aby wirtualne targi Cable-Tec Expo mogły być darmowe dla wszystkich uczestników.

Wirtualna forma targów pozwoli setkom tysięcy fachowców z branży kablowej, jak również technologom, studentom i innym osobom z całego świata wziąć udział we flagowym wydarzeniu branżowym bez wychodzenia z domu lub biura. Wśród głównych atrakcji znajdą się: otwierająca targi demonstracja przełomowych technologii; 40 warsztatów w ramach Fall Technical Forum, w tym 119 prezentacji oraz wizjonerskie przemówienia zajmujących najwyższe stanowiska dyrektorów branży, w tym Michaela Powella, prezesa i dyrektora generalnego NCTA - the Internet & Television Association; Toma Rutledge'a, przewodniczącego i dyrektora generalnego Charter Communications; Dave'a Watsona, prezesa i dyrektora generalnego Comcast Cable oraz Mike'a Friesa, dyrektora generalnego i wiceprzewodniczącego Liberty Global.

„Chociaż wszystkim nam brakować będzie ducha współpracy i koleżeństwa, który towarzyszy tradycyjnym wydarzeniom, Cable-Tec Expo Virtual Experience przynosi dwie ogromne szanse: możliwość dzielenia się bogatymi treściami edukacyjnymi z odbiorcami z całego świata i zademonstrowania wartości targów nowym potencjalnym uczestnikom – powiedział Mark Dzuban, prezes i dyrektor generalny SCTE•ISBE. - Jesteśmy wdzięczni wszystkim naszym sponsorom za udział w realizacji edycji 2020 targów i nie możemy się doczekać możliwości ponownego spotkania w jednym miejscu podczas Cable-Tec Expo w Atlancie w dniach 11-14 października 2021 r".

Wizjonerskie pomysły, innowacje techniczne i wspólna nauka pozostają głównymi filarami tego dorocznego wydarzenia, które w tym roku zwraca się do uczestników, aby „wyobrazili sobie możliwości" („Imagine the Possibilities") kreowania przyszłości w zakresie łączności. Poza Fall Technical Forum i ogólną sesją otwierającą, targi Cable-Tec Expo Virtual Experience obejmować będą dział nauki i rozwoju (Learning & Development Experience), prezentacje na temat przyszłości w ramach Strefy Wyobraźni (Imagine Zone), interaktywną Galerię Wystawców (Exhibitor Gallery), wręczenie dorocznych nagród SCTE•ISBE i wiele innych wydarzeń. Edycji 2020 wspólnie przewodniczą Ed Marchetti, starszy wiceprezes ds. operacyjnych w Comcast i Tom Monaghan, starszy wiceprezes ds. terenowych w Charter Communications.

SCTE•ISBE Cable-Tec Expo Ⓡ  

Jako największe w obu Amerykach targi telekomunikacji i technologii kablowej, SCTE•ISBE Cable-Tec Expo Ⓡ znane są w całej branży i poza nią jako główne miejsce kreowania nowych idei, projektowania innowacji i nawiązywania stosunków handlowych w sektorze telekomunikacji szerokopasmowej. Żadne inne wydarzenie branżowe nie łączy dostawców treści i usług, partnerów technologicznych, ekspertów branżowych i innowatorów na każdym poziomie dając im możliwość nauki, budowania relacji i kształtowania przyszłości w dziedzinie łączności. Więcej informacji na stronie: expo.scte.org.

SCTE•ISBE

SCTE•ISBE kreuje przyszłość łączności już dziś. Poprzez przywództwo technologiczne i innowacje w branży kablowej SCTE•ISBE przyczynia się do tworzenia bardziej połączonego świata. Jako organizacja typu not-for-profit, SCTE•ISBE pomaga rozwijać organizacje członkowskie szkoląc pracowników z myślą o przyszłości i zapewniając liderom możliwość rozmawiania o sprawach, które są naprawdę istotne. We współpracy z Cable Labs® i NCTA, SCTE•ISBE buduje przyszłość 10G, korzystając z fachowej wiedzy, aby przyspieszać i wdrażać technologie. SCTE•ISBE jest organizatorem dorocznych SCTE•ISBE Cable-Tec Expo®, największych targów telekomunikacji kablowej i technologii w obu Amerykach. Więcej na stronie www.scte.org.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1091336/SCTE_ISBE_Cable_Expo_2020_logo.jpg

Źródło: Society of Cable Telecommunications Engineers (SCTE)

Źródło informacji: PR Newswire