Andersen Global wzmacnia swoją pozycję w regionie Karaibów dzięki nawiązaniu współpracy z Templar Chambers

2020-09-29, 18:27 aktualizacja : 2020-09-29, 18:28

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)—Stowarzyszenie Andersen Global zawarło umowę o współpracy z Templar Chambers - jedną z największych kancelarii prawnych Gujany, zapewniając tym samym organizacji dodatkowe wsparcie w rejonie Karaibów.

Świadcząca kompleksowe usługi kancelaria została założona w roku 2004 i oferuje wsparcie prawnicze w szerokim zakresie, w tym m.in. w sektorze bankowości i finansów, usług korporacyjnych, umów i działalności handlowej, energii, górnictwa, ropy i gazu, nieruchomości, sporów prawnych i własności intelektualnej. Wraz z kancelarią do Andersen Global dołączy doświadczony zespół złożony z czterech prawników i siedmiu członków personelu, którzy świadczą usługi klientom z kraju i zagranicy robiącym interesy w Gujanie.

„Nasza kancelaria jest dumna z kluczowej roli, jaką odgrywamy w działaniach na rzecz poprawy koniunktury Gujany poprzez wsparcie rozwoju nowych przedsiębiorstw oraz wejścia zagranicznych spółek na rynek gujański - stwierdził partner zarządzający Glenn Hanoman. - Jako jedna z czołowych kancelarii działających w obszarze prawa handlowego i prawa przedsiębiorstw, dążymy do świadczenia naszym klientom najwyższych w swojej klasie usług. Nasze wartości i wizja pokrywają się z tymi wyznawanymi przez Andersen Global. Bardzo się cieszymy z perspektywy wspólnej pracy oraz oferowania naszym klientom najbardziej kompleksowej obsługi na jednolitym poziomie”.

„Karaiby to zróżnicowany region oraz ważny rynek dla ogólnoświatowych przedsiębiorstw. Niezwykle ważna dla sukcesu naszej działalności w tym regionie jest współpraca z kancelariami, dla których liczy się odpowiednie zarządzanie i transparentność - powiedział przewodniczący i dyrektor generalny Andersen Global Mark Vorsatz. - Mamy ambitne plany dotyczące dalszej ekspansji naszej działalności w tym regionie, a współpraca z cieszącym się poważaniem zespołem Templar Chambers dodatkowo wzmacnia naszą i tak silną pozycję na Karaibach”.

Andersen Global to międzynarodowe stowarzyszenie zrzeszające odrębne pod względem prawnym, niezależne kancelarie członkowskie zatrudniające specjalistów podatkowych i prawników z całego świata. Utworzona w 2013 roku przez amerykańską firmę członkowską Andersen Tax LLC, Andersen Global skupia obecnie ponad 6 tys. specjalistów z całego świata, a dzięki swoim kancelariom członkowskim i współpracującym jest obecne w ponad 203 miejscach na świecie.

Wersja źródłowa komunikatu w serwisie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20200929005227/en/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire