JUD care rusza z międzynarodowym programem partnerskim dla swojego polowego oddziału sROOM będącego innowacyjnym rozwiązaniem w zakresie izolacji pacjentów

2020-10-16, 16:48 aktualizacja : 2020-10-16, 16:51
sRoom
sRoom

SHENZHEN, Chiny, 16 października 2020 r. /PRNewswire/ -- JUD care – wiodąca firma z branży zaawansowanych technologii w dziedzinie inteligentnych rozwiązań z sektora medycznego i opieki zdrowotnej, uruchomiła swój międzynarodowy program partnerski związany z dostępnym od niedawna na rynku polowym oddziałem pod nazwą sRoom („sRoom”), będącym rewolucyjnym rozwiązaniem pozwalającym personelowi medycznemu szybko tworzyć w różnych miejscach doraźne pomieszczenia do izolacji pacjentów. W ciągu zaledwie 10 minut możliwe jest rozstawienie jednoosobowego pomieszczenia izolacyjnego o ujemnym ciśnieniu i powierzchni ponad 6 m2, co czyni go ważnym rozwiązaniem w sytuacjach kryzysowych, szczególnie gdy chodzi o walkę z chorobami zakaźnymi. Osoby i podmioty gospodarcze zainteresowane udziałem w międzynarodowym programie partnerskim zachęca się do kontaktu z firmą bezpośrednio pod adresem judcare@clearofchina.com.

„Izolacja to podstawowe, a jednocześnie ostateczne, rozwiązanie w zakresie zapobiegania chorobom układu oddechowego i ich ograniczania. Polowy oddział sROOM od JUD care, który dobrze uosabia naszą misję – wspieranie służby zdrowia przez technologię i produkty – to rewolucyjne rozwiązanie pozwalające niezwłocznie izolować pacjentów, pomagając personelowi medycznemu szybko i niezawodnie realizować swoje zadania w zakresie ograniczania rozprzestrzeniania się wirusa oraz ochrony zdrowia ludzkiego – powiedział He Wei, dyrektor ds. operacyjnych w JUD care. - Nagły wybuch epidemii oraz szybkie rozprzestrzenianie się wirusa COVID-19 na całym świecie uwidoczniło potrzebę koordynacji międzynarodowych działań. Zachęcamy do dołączenia do nas w tej globalnej bitwie w charakterze naszych międzynarodowych partnerów”.

sRoom oferuje całkowitą izolację, zaawansowane filtrowanie oraz przepływ powietrza ze strefy czystej do brudnej, tworząc środowisko o ujemnym ciśnieniu, które zapobiega wydostawaniu się skażonego powietrza na zewnątrz i ogranicza stężenie zakaźnych cząsteczek wewnątrz. Dzięki ognioodpornemu zadaszeniu przestrzeń jest hermetycznie zamknięta, natomiast system automatycznego zamykania drzwi eliminuje potrzebę dotykania ich rękoma, tym samym zmniejszając ryzyko przenoszenia się choroby. Jednocześnie kilka filtrów powietrza zapewnia dopływ świeżego powietrza w tempie 150m3/godz., a otwór wylotowy z filtrem HEPA i układem podwójnej dezynfekcji wychwytuje ponad 99,99% cząsteczek, wentylując pomieszczenie ponad 12-krotnie w ciągu każdej godziny, aby zmniejszyć stężenie patogenów.

W celu stworzenia odpowiednio zorganizowanego i sprawnie działającego środowiska dla personelu medycznego sRoom wyposażony został w szeroki wachlarz inteligentnych rozwiązań. Pomieszczenie monitoruje i wyświetla w czasie rzeczywistym na dotykowym ekranie LCD najważniejsze parametry, w tym m.in. ciśnienie w pomieszczeniu, temperaturę, wilgotność i jakość powietrza. System regulacji temperatury utrzymuje natomiast temperaturę w przedziale 20-26°C, tworząc warunki sprzyjające leczeniu.

Oprócz tego urządzenie jest bezpieczne i niezawodne. Dysponując zapasowym źródłem zasilania i podwójnym układem sterowania oraz automatycznymi powiadomieniami odnośnie wymiany elementów eksploatacyjnych, sRoom zapewnia nieprzerwaną pracę podczas awarii zasilania.

To niedrogie rozwiązanie można łatwo przenosić i rozkładać dzięki uniwersalnym kółkom i kompaktowemu kształtowi po złożeniu. Rozłożony sRoom jest w stanie pomieścić łóżko szpitalne, sprzęt medyczny, a także wbudowaną suchą toaletę, gniazdko i przewód doprowadzający tlen. Po użyciu metalową ramę i wielokrotnego użytku brezentową tkaninę można łatwo zdezynfekować, złożyć i przechowywać.

Jako urządzenie do szybkiej izolacji pacjentów i skutecznego ograniczania zakażeń, sRoom zapewnia intuicyjną obsługę i oferuje istotne korzyści szerokiemu gronu zakładów opieki zdrowotnej, a to wszystko w ramach jednorazowej, korzystnej cenowo inwestycji w kluczowy sprzęt przydatny w różnego rodzaju sytuacjach w kontekście opieki zdrowotnej.

JUD care

JUD care to jedno z czołowych przedsiębiorstw z branży zaawansowanych technologii w dziedzinie inteligentnych rozwiązań z sektora medycznego i opieki zdrowotnej. Firma posiada siedzibę w Shenzhen (Chiny) i dysponuje kompleksową siecią B+R, marketingu i usług oraz zatrudnia ponad 1 400 osób. Jej produkty i usługi stosowane są w przeszło 3 500 szpitali w 30 prowincjach na terytorium Chin oraz w ponad 50 krajach i regionach na świecie.

Więcej informacji dostępnych jest pod adresem: https://www.linkedin.com/company/judcare/ oraz na profilu firmy https://www.linkedin.com/company/judcare/.

Nagranie wideo - https://www.youtube.com/watch?v=0LzqjJiNm6o

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1314078/JUD_care_sRoom.jpg

Źródło informacji: JUD care