Andersen Global wkracza na gruziński rynek zapraszając do współpracy kancelarię MG Law Office

2020-12-04, 08:39 aktualizacja : 2020-12-04, 08:42

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global wchodzi na rynek Gruzji poprzez zawarcie umowy współpracy z kancelarią MG Law Office z siedzibą w Tbilisi, rozszerzając swoją obecność w regionie.

Kancelaria MG Law, zaliczana do poziomu 1 (Tier 1) w rankingu Legal 500, świadczy usługi prawne na rzecz krajowych i międzynarodowych firm, instytucji finansowych, funduszy inwestycyjnych, organów rządowych i przedsiębiorstw publicznych. Prowadzona przez założyciela i partnera zarządzającego, Archila Giorgadze, i współzałożyciela Nicolę Marianiego, kancelaria, świadcząca pełny zakres usług, koncentruje się na prawie spółek, fuzjach i przejęciach, bankowości, finansach, podatku energetycznym i opłatach celnych, postępowaniach arbitrażowych i sądowych, prawie pracy, prawie konkurencji, oraz na infrastrukturze i nieruchomościach. Kancelaria ma również możliwość podjęcia się spraw z zakresu badań, obrotu papierami wartościowymi, technologii blockchain i fintech.

„Nasze osiągnięcia i umiejętność zapewnienia najlepszych w swojej klasie i innowacyjnych rozwiązań przy jednoczesnym utrzymaniu konkurencyjnych stawek dostosowanych do rynku lokalnego wyróżnia nas spośród pozostałych kancelarii w Gruzji - powiedział Archil. - Nasz sukces przypisujemy zróżnicowanemu zespołowi specjalistów, którzy poprzez długoletnią współpracę stali się jednymi z najlepszych ekspertów na rynku”.

„Nasza współpraca z Andersen Global jest kolejnym logicznym etapem rozwoju naszej kancelarii, ponieważ udostępnia naszym klientom globalne zasoby i przyczynia się do dalszego rozwoju naszych umiejętności” - dodał Nicola.

„MG Law jest liderem rynku ze względu na swoją unikatową specjalistyczną wiedzę i doświadczenie w obsłudze prawnej klientów międzynarodowych - powiedział Mark Vorsatz, przewodniczący Andersen Global i dyrektor naczelny Andersen. - Ich zaangażowanie w działania zarządcze i obsługę klienta jest zgodne z podstawowymi wartościami naszej organizacji. Z niecierpliwością oczekujemy na ustanowienie harmonijnej relacji z Archilem i jego zespołem oraz na opracowanie kompleksowych rozwiązań dla naszych klientów w ramach dalszej ekspansji w regionie”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 6 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 219 lokalizacjach.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20201203005298/en/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.