Andersen Global wchodzi na rynek szwedzki za sprawą Unum Tax

2021-01-15, 11:34 aktualizacja : 2021-01-15, 11:35

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global rozpoczyna ekspansję na rynek szwedzki za pośrednictwem kancelarii współpracującej Unum Tax, zwiększając zasięg stowarzyszenia w Europie.

Unum Tax, kancelaria utworzona w 2019 r., świadczy usługi podatkowe na rzecz firm, organizacji i fundacji, skupiając się głównie na dużych i średnich przedsiębiorstwach wszystkich branży. Mająca siedzibę w Sztokholmie kancelaria prowadzona przez wspólniczkę zarządzającą Lyndę Ondrasek Olofsson specjalizuje się w doradztwie podatkowym, analizach due diligence, wsparciu transakcji oraz zagadnieniami związanymi z podatkiem VAT, podatkiem dochodowym i opracowywaniem struktur podatkowych.

„Nasza kancelaria opiera się na doświadczonych doradcach podatkowych, którzy z pasją wspierają klientów w poruszaniu się po stale zmieniającym się krajobrazie podatkowym – powiedziała Lunda. - Rozumiemy potrzebę tworzenia innowacyjnych, spójnych rozwiązań na poziomie lokalnym i międzynarodowym i stawiamy sobie za cel świadczenie najlepszych w swojej klasie usług, aby móc zapewniać kompleksowe i dostosowane do potrzeb klientów rozwiązania. Cieszymy się na możliwość współpracy z Andersen Global, ponieważ podzielamy wizję, która opiera się na obsłudze klienta na najwyższym poziomie” - dodała.

„Pomyślnie nawiązaliśmy współpracę z kancelarią, której doświadczenie i znajomość rynku wzmacnia naszą przewagę konkurencyjną w regionie – powiedział przewodniczący Andersen Global i dyrektor generalny Andersen Mark Vorsatz. - Kancelaria podziela zaangażowanie naszej organizacji na rzecz niezależności i przejrzystości oraz stanowi dla niej kolejne silne ogniwo w zwiększaniu naszego zasięgu w Europie”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 6 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 230 lokalizacjach.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210114005275/en/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.