Codzienny Serwis Informacyjny

Szybkie, aktualne, rzetelne i bezstronne źródło najważniejszych informacji krajowych i zagranicznych

Codzienny Serwis Informacyjny PAP (CSI) to około 1000 depesz agencyjnych, które każdego dnia opracowywane są i publikowane przez 250 doświadczonych dziennikarzy PAP w całej Polsce i w kilkudziesięciu krajach świata. Oprócz informacji własnych, PAP przekazuje również depesze światowych agencji prasowych (takich jak Reuters, AFP, DPA czy AP).

CSI zapewnia pełen przegląd wydarzeń oraz bieżących tematów krajowych i zagranicznych, o istotnym znaczeniu dla Polski, Europy i świata z każdego zakresu:

⦁    polityki
⦁    gospodarki
⦁    prawa
⦁    kultury
⦁    nauki i edukacji
⦁    życia społecznego
⦁    sportu

Dziennikarze i edytorzy PAP pracują przez 24 godziny na dobę i przez 7 dni w tygodniu, dostarczając najwyższej jakości i najobszerniejszy w Polsce serwis informacyjny.

Z Codziennego Serwisu Informacyjnego korzystają największe w kraju wydawnictwa prasowe, stacje radiowe i telewizyjne oraz portale internetowe. Serwis dociera także do urzędów państwowych i samorządowych, partii politycznych, firm krajowych i zagranicznych oraz instytucji finansowych. Informacje PAP śledzą i wykorzystują również światowe agencje informacyjne i media.

Informacje z serwisów PAP docierają łącznie do 96,5% użytkowników polskiego internetu - za pośrednictwem mediów internetowych, zarówno ogólnopolskich czy lokalnych, jak i portali specjalistycznych (wg Megapanel PBI/Gemius)

1,1 mln egzemplarzy - to dzienna sprzedaż gazet, do których docierają informacje PAP (wg danych Związku Kontroli Dystrybucji Prasy)

Bezpośredni link do serwisu: Codzienny Serwis Informacyjny (wymagane jest posiadanie loginu i hasła)


Kontakt handlowy

Paweł Kostrzewa

Anna Kramarska

tel.: (+48 22) 509 22 25
sprzedaz@pap.pl