2500 zł do wygrania w konkursie PAP „Moja ulica leży w Europie”

2021-06-21, 14:00 aktualizacja: 2021-06-21, 14:02
Fot. PAP
Fot. PAP
Ostatnie dni zostały na zgłoszenie do konkursu Polskiej Agencji Prasowej „Moja ulica leży w Europie”. Na prace uczniów pokazujące, dlaczego Unia Europejska jest ważna dla Polski, czekamy do 30 czerwca.

Prace konkursowe powinny mieć formę filmu, zdjęcia lub galerii zdjęć opatrzonych komentarzem. W przypadku filmu dopuszczalna jest praca zespołowa – grupy znajomych, koła zainteresowań czy klasy.

Konkurs przebiega w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas IV-VIII szkół podstawowych i uczniowie szkół ponadpodstawowych. W lipcu pięcioosobowe jury wyłoni spośród zgłoszonych po trzy najlepsze prace w każdej kategorii. Zwycięzcy otrzymają 2500 zł, laureaci drugiego miejsca - 1800 zł, a trzeciego - 1300 zł.

Termin zgłaszania prac mija 30 czerwca 2021 r.

Regulamin konkursu można przeczytać TUTAJ.

Wszelkie pytania można kierować na adres europarlament@pap.pl.

Konkurs realizowany jest w ramach projektu „EuroPAPNews” współfinansowanego z programu dotacji Parlamentu Europejskiego.

 
 

Materiał powstał w ramach projektu EuroPAP News, realizowanego przez Polską Agencję Prasową przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej za pośrednictwem dotacji Parlamentu Europejskiego.