LightCON uruchamia stronę ze zwiastunem nowej gry mobilnej „Rise of Stars (ROS)”

2021-11-26, 08:47 aktualizacja : 2021-11-26, 08:57
Business Wire/LightCON
Business Wire/LightCON
- Zwiastun nowego tytułu „Rise of Stars (ROS)” dostępny na całym świecie.

- Strategiczna gra science-fiction stworzona na platformie WEMIX.

- Światowa premiera planowana jest na 1. kwartał 2022 r.

SEONGNAM, Korea Południowa--(BUSINESS WIRE)-- Zwiastun „Rise of Stars (ROS)”, nowej gry mobilnej, która jest opracowywana przez spółkę LightCON, podmiot zależny WEMADE MAX (dyrektorzy generalni: Hyunguk Chang, Gilhyung Lee) (KOSDAQ: 101730), od dzisiaj dostępny jest na całym świecie za pośrednictwem nowej strony internetowej.

Z hasłem „Gra 4x blockchain dla największego zdobywcy”, strona ze zwiastunem została stworzona w celu umożliwienia użytkownikom doświadczenia atmosfery ROS i zapoznania się z koncepcją gry i reprezentatywnymi materiałami wizualnymi.

ROS to nowa mobilna gra strategiczna z gatunku SF, zawierająca misternie zaprojektowane wojenne statki kosmiczne i planety znajdujące się w bezkresnym wszechświecie.

Ma również mnóstwo elementów, które sprawią graczom przyjemność, w tym możliwość poszukiwania w galaktyce planet z bogatymi zasobami naturalnymi i udział w bitwach przeciwko adwersarzom, nie wspominając o strategicznym planowaniu poszerzania strefy wpływów poprzez działania wojenne, prowadzone w czasie rzeczywistym i na szeroką skalę.

Jednocześnie ROS będzie polegać na budowie systemu dla graczy, którzy zyskają możliwość zdobywania tokenów w grze poprzez wydobywanie zasobów naturalnych planet.

Dzięki zastosowaniu technologii blockchain opracowanej przez Wemade, w grze ROS wprowadzony zostanie nowy token oraz token NFT (non-fungible token) na platformie WEMIX.

Serwis ROS będzie dostępny na całym świecie pod nazwą „Rise of Stars on WEMIX”. Dokładając wszelkich starań ukierunkowanych na zapewnienie światowej premiery serwisu w pierwszym kwartale przyszłego roku, ROS systematycznie będzie publikować informacje o grze i materiały filmowe z chwilą uruchomienia strony ze zwiastunem gry.

* Zwiastun 'Rise of Stars': https://www.riseofstars.io

Galeria zdjęć/materiałów multimedialnych jest dostępna pod adresem: https://www.businesswire.com/news/home/52536936/en.

Źródło: LightCON

KONTAKT:

W imieniu LightCON

Wemade Co., Ltd.

Young Ahn

tel. +82-2-3709-2065

e-mail: ay2000@wemade.com

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Źródło informacji: Business Wire

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.