Możliwość zakupu lub wyczarterowania superjachtu VIANNE o długości 52 m z użyciem wszystkich głównych kryptowalut i NFT (niewymienialnych tokenów)

2021-11-30, 09:24 aktualizacja : 2021-11-30, 09:25
PR Newswire/Superyacht VIANNE
PR Newswire/Superyacht VIANNE
Pierwszy superjacht wystawiony na sprzedaż z możliwością zapłaty NFT.

FORT LAUDERDALE, Floryda, 30 listopada 2021 r. /PRNewswire/ -- Właściciel superjachtu VIANNE włoskiej firmy Benetti o długości 52 m, w pełni wyposażonego z lądowiskiem dla helikopterów oraz jacuzzi na tarasie widokowym, potwierdził, że w przypadku sprzedaży statku, po zapłacie 10 procent depozytu w walucie tradycyjnej (EUR/USD), saldo płatności za sprzedaż może zostać pokryte nie tylko w formie tradycyjnej, ale również w dowolnej dużej kryptowalucie, w tym: BTC, ETH, DOGE, SOL, FTM, BNB lub głównym NFT, w tym: Cryptopunks, BAYC Apes.

Wystawiony na sprzedaż za kwotę 8 900 000 EUR, VIANNE jest słynnym superjachtem o stalowym kadłubie z aluminiową nadbudówką, zbudowanym zgodnie z klasyfikacją ABS, którego zewnętrzny projekt przygotował Stefano Natucci. Ten superjacht o zasięgu transatlantyckim przeszedł w 2021 r. kompletny remont techniczny i kosmetyczny we włoskiej stoczni Arpeca i zaliczył niedawno badania klasy i bandery. Posiada klasę komercyjną i jest dostępny do czarterowania. VIANNE może pomieścić 12 gości w 5 prywatnych kabinach, a jego załoga obejmuje 12 doświadczonych marynarzy, na których czele stoi szanowany włoski kapitan Alberto Zambelli. Do jachtu dodano ostatnio nowe meble wewnętrzne i zewnętrzne marki Ralph Lauren i odświeżono zasoby sprzętu wodnego, m.in. dodając nową zjeżdżalnię wodną oraz pływającą platformę wodną z basenem.

Chociaż znaczenie płatności kryptowalutami w branży jachtów rośnie, to właśnie VIANNE będzie największym jachtem w historii, który można kupić za NFT. To świetna wiadomość dla wielu potencjalnych kupców z całego świata i wyjątkowa szansa na sprzedaż tak dużego jachtu za niewymienialne tokeny. VIANNE można obejrzeć po uprzednim umówieniu na Karaibach lub na Florydzie. Nabywców i brokerów zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami, aby uzyskać więcej informacji. Tej zimy VIANNE dostępny jest również do czarterowania za 196 tys. dolarów tygodniowo na Karaibach.

Klip wideo prezentujący superjacht VIANNE: https://www.youtube.com/watch?v=15LUUlvy0oU

Więcej informacji i zdjęć / filmów VIANNE, na stronie internetowej: www.myvianne.com lub pod adresem e-mail: sale@myvianne.com / charters@myvianne.com

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1697399/Photo_2.jpg

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1697400/Photo_1.jpg

Źródło: Superyacht VIANNE

Źródło informacji: PR Newswire

Źródło informacji: PR Newswire

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.

NAJNOWSZE informacje partnerskie i płatne