Andersen Global wchodzi na boliwijski rynek

2021-12-01, 12:11 aktualizacja : 2021-12-01, 12:12

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global rozszerza swój zasięg w Ameryce Łacińskiej poprzez zawarcie umowy o współpracy z boliwijską kancelarią Indacochea & Asociados (IA) z siedzibą w Santa Cruz de la Sierra.

Założona w 1991 r. kancelaria IA posiada sześciu partnerów i skupia ponad 40 specjalistów, oferując pełen zakres usług prawnych w dziedzinie arbitrażu, bankowości, prawa spółek, prawa handlowego i cywilnego, rozwiązywania sporów, imigracji, własności intelektualnej, inwestycji zagranicznych, fuzji i przejęć, technologii prawnych i startupów, pracy i nieruchomości. Firma, wielokrotnie notowana w rankingach Chambers & Partners oraz Legal 500, jest prowadzona przez partnera zarządzającego Alonso Indacochea Pardo de Zela.

„Nasi klienci oczekują od nas najwyższej jakości obsługi, która pozwoli im odnieść sukces w aktualnym środowisku biznesowym. W IA zmieniliśmy mentalność i staliśmy się przejrzystą finansowo grupą prawników ‒ profesjonalistów zorientowanych na kwestie prawne i biznesowe, z umysłem otwartym na zmianę ‒ powiedział Alonso. ‒ Współpraca z Andersen Global pozwoli nam zaoferować naszym klientom jakość i zasoby globalnej firmy, jednocześnie pozostając z nimi w osobistej interakcji”.

„Kontynuujemy rozszerzanie naszej globalnej platformy w Ameryce Łacińskiej i nawiązujemy współpracę z wysokiej jakości firmami, które dołączają do grona naszych już istniejących w tym regionie firm członkowskich i współpracujących ‒ powiedział Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen. ‒ Podejście IA skoncentrowane na kliencie i wiedza merytoryczna wyznaczają standardy dla usług prawnych w Boliwii. Dzięki nawiązanej współpracy jesteśmy na dobrej drodze, by w dalszym ciągu zapewniać naszym klientom niezakłóconą obsługę w skali regionalnej i ogólnoświatowej”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem prawnie odrębnych, niezależnych kancelarii członkowskich prowadzonych przez specjalistów podatkowych i prawników na całym świecie. Od czasu jego założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 9 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w przeszło 325 miejscach.

Wersja źródłowa na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20211130006134/en/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

Źródło informacji: Business Wire

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.

NAJNOWSZE informacje partnerskie i płatne