Dual Miners zmienia oblicze systemu finansowego dzięki wyższym zwrotom z inwestycji

2022-05-19, 11:14 aktualizacja : 2022-05-19, 11:15
Dual Miners - Dual Premium
Dual Miners - Dual Premium
Można przestać panikować – nadeszło rozwiązanie dla rynku kopania kryptowalut. Sytuacja na rynku kryptowalut jest dla Ciebie niekorzystna? Żaden problem. Rozwiązaniem jest sztuka i czynność kopania kryptowalut, która daje 80% zwrotu z inwestycji już za pierwszy miesiąc. Spółka Dual Miners Ltd opracowała trzy rozwiązania wstępnie skonfigurowane w taki sposób, aby zapewnić łatwość użytkowania i obietnicę zwrotu z inwestycji już po jednym miesiącu, dzięki postępom w technologii układów scalonych ASIC. Spółka ma siedzibę w Wielkiej Brytanii, a na jej czele stoją jedni z najbardziej doświadczonych specjalistów branży wydobycia kryptowalut.

Co oferują

Obecna deklarowana oferta firmy obejmuje rozwiązania DualPro, DualPro Max i najnowsze Dual Premium – wszystkie zostały zaprojektowane w celu obsługi zyskownych operacji w wybranym blockchainie.

Zobacz: www.dualminers.com/products

Poza usługami rozwijania portfela kryptowalut, spółka sprzedaje klientom karty graficzne. Biura spółki zlokalizowane są na trzech kontynentach. Dual Miners może pochwalić się solidną reputacją w branży blockchain, którą zdobyła dzięki swojemu rozległemu doświadczeniu na rynku.

Koszty dostawy

W związku z tym Dual Miners ureguluje zarówno koszty dostawy, jak i opłaty importowe, pozwalając klientom na sprowadzenie całego systemu niezbędnego, aby zacząć kopanie, bez żadnych dodatkowych kosztów poza ceną samego urządzenia.

Dual Miners

Spółka założona w 2015 r. w celu opracowywania i sprzedaży najlepszych na świecie zestawów do kopania kryptowalut, które w zależności od preferencji użytkownika mogą korzystać z algorytmu szyfrowania SHA-256 lub Scrypt. Jak podkreślają jej przedstawiciele, spółka była pionierem równoczesnego wydobywania dwóch kryptowalut na świecie.

„Chcieliśmy, aby DualPro zrewolucjonizowało branżę, zapewniając większą moc przy bardziej przystępnej cenie, niż to się na początku wydawało możliwe” – powiedział Michael Scott.

Spółka posiada biura w wielu innych miastach całego świata, w tym w Stanach Zjednoczonych. Więcej informacji dotyczących spółki i sprzedawanych przez nią towarów można znaleźć na jej stronie internetowej pod adresem: www.dualminers.com.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie: www.dualminers.com

KONTAKT:

Kierownik ds. PR

e-mail: Michael@dualminers.com

tel. (+358) 41 4001034

Źródło informacji: Dual Miners

Źródło informacji: Dual Miners

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.