W Sopocie trwa „PKO by the Sea” jedno z najważniejszych spotkań dla spółek i inwestorów

2022-10-07, 08:54 aktualizacja : 2022-10-07, 08:55
W Sopocie trwa konferencja „PKO by the Sea”. 6 i 7 października piętnaście spółek notowanych na GPW spotyka się z ponad czterdziestoma inwestorami instytucjonalnymi z Polski i z zagranicy. Organizatorem wydarzenia jest Biuro Maklerskie PKO Banku Polskiego. Konferencja jest jednym z najważniejszych spotkań dla spółek reprezentujących sektor finansowy, ubezpieczeniowy i E-Commerce.

„Konferencja >>PKO by the Sea<< jest bez wątpienia jedną z najlepszych okazji do spotkania przedstawicieli spółek z krajowymi i zagranicznymi inwestorami. Duże zainteresowanie konferencją pokazuje, że zyskała ona miano wartościowego i prestiżowego wydarzenia promującego rynek kapitałowy. Dowodem na to jest kilkadziesiąt spotkań między przedstawicielami spółek a inwestorami. To szczególnie cenna inicjatywa w okresie zawirowań na rynku kapitałowym” - podkreśla Grzegorz Zawada, dyrektor Biura Maklerskiego PKO Banku Polskiego.

W ostatnich miesiącach BM PKO Banku Polskiego umocniło pozycję rynkową we wszystkich obszarach działalności. Oprócz szerokiej oferty, umożliwiającej inwestowanie na globalnych rynkach, proponuje klientom największą sieć sprzedaży usług maklerskich oraz w pełni zdalną możliwość zakładania i obsługi rachunku inwestycyjnego. W kwietniu 2022 roku Biuro Maklerskie PKO Banku Polskiego po raz piąty z rzędu otrzymało najważniejszą nagrodę GPW – Brokera Roku 2021.

Źródło informacji: PKO BP

Źródło informacji: PKO BP

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.