Andersen Global dodaje kancelarię Chancery Chambers do swojej karaibskiej platformy

2020-10-22, 17:22 aktualizacja : 2020-10-22, 17:25

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Poszerzając zakres działalności organizacji w regionie wschodnich Karaibów, stowarzyszenie Andersen Global zawiera umowę o współpracę z kancelarią prawną Chancery Chambers z Barbados.

Założona przez sir Trevora Carmichaela, kancelaria Chancery Chambers znalazła się w kategorii Band 1 w rankingu „Chambers and Partners” i może poszczycić się doświadczeniem zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Możliwości kancelarii w zakresie świadczenia pełnego zakresu usług obejmują krajowe i międzynarodowe postępowania arbitrażowe, prawo spółek i prawo handlowe, prawo pracy, bankowość i finanse, prawo lotnicze, prawo środowiskowe, własność intelektualną, ubezpieczenia, fuzje i przejęcia, nieruchomości, specjalistyczne doradztwo podatkowe, doradztwo korporacyjne i postępowania sądowe.

„Z poświęceniem pracujemy, aby nadal być punktem odniesienia dla innych kancelarii pod względem jakości obsługi klienta i najlepszych w swojej klasie rozwiązań, i uważamy, że najlepszą drogą do osiągnięcia tego celu jest inwestycja w ludzi i naszą kancelarię - powiedział sir Trevor. - Koncentrujemy się na przyszłości i budowaniu fundamentów dla kolejnego pokolenia. Nasza współpraca z Andersen Global jest dla naszej kancelarii kolejnym krokiem i oczekujemy na zapewnienie naszym klientom zasobów organizacji o globalnym zasięgu i stworzenie atmosfery, która zachęci członków naszego zespołu do rozwoju zawodowego i osobistego”.

„Współpraca z Chancery Chambers nie była trudną decyzją, ponieważ jest ona z pewnością jedną z czołowych kancelarii na swoim rynku - powiedział Mark Vorsatz, przewodniczący Andersen Global i dyrektor naczelny Andersen. - Z niecierpliwością oczekujemy na pracę z nimi i byliśmy pod wrażeniem ich zaangażowania w działania zarządcze i naszym zdaniem ich możliwości są zgodne z potencjałem pozostałych kancelarii współpracujących w regionie. Nasze wspólne wartości i wizja zapewniają solidne podstawy doskonałych relacji zawodowych i rozwoju wspaniałej praktyki prawnej w regionie Karaibów”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 6 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 209 lokalizacjach.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20201022005394/en/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.