Andersen Global zwiększa swój zasięg na Jamajce

2020-10-28, 08:45 aktualizacja : 2020-10-28, 08:46

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Wzmacniając swoją pozycję na rynku jamajskim i w regionie Karaibów, Andersen Global nawiązuje współpracę z kancelarią Myers, Fletcher & Gordon, największą kancelarią prawną w kraju.

Założona w 1944 r. kancelaria Myers, Fletcher & Gordon świadczy usługi prawne globalnym korporacjom, agencjom rządowym i osobom prywatnym posiadającym lokalne i międzynarodowe doświadczenie w różnych branżach, takich jak turystyka, transport, usługi finansowe, telekomunikacja, górnictwo, energetyka i prawo pracy. Jej pełny zakres usług obejmuje postępowania sądowe, prawo spółek i handlowe, prawo nieruchomości, własność intelektualną, prawo podatkowe, prawo własności, prawo sportowe, zagadnienia związane z konkurencją, lotnictwem oraz regulacjami finansowymi i handlem.

„Nasza zdolność do dostarczania najlepszych w swojej klasie rozwiązań została zwiększona dzięki naszym bogatym zasobom i szerokiej specjalistycznej wiedzy, a ta współpraca dodatkowo wzbogaca nasze rosnące możliwości - powiedział Peter Goldson, partner zarządzający. - Nasze zorientowane na klienta, podejście i zaangażowanie w zarządzanie jest głęboko zgodne z kulturą i wartościami Andersen Global. Cieszymy się, że możemy współpracować z inną jamajską kancelarią - Senior Accounting Services, a także z członkowskimi kancelariami organizacji i innymi kancelariami współpracującymi na całym świecie”.

„Myers, Fletcher & Gordon to grupa dynamicznych profesjonalistów, którzy od ponad siedmiu dekad zapewniają najwyższy poziom pomocy prawnej - powiedział Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen. - Odnieśliśmy wielki sukces na Karaibach, a nasza współpraca z Peterem i jego zespołem umacnia naszą pozycję w zakresie świadczenia jednolitych usług w regionie i na całym świecie”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 6 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 210 lokalizacjach.

Wersja źródłowa znajduje się na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20201027005445/en/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.