Unum mianuje Erickę DeBruce dyrektorem ds. integracji i różnorodności

2021-03-04, 16:07 aktualizacja : 2021-03-04, 16:12
PR Newswire/Unum Group
PR Newswire/Unum Group

CHATTANOOGA, Tenn., 4 marca 2021 r. /PRNewswire/ -- Unum (NYSE: UNM), wiodący dostawca usług ochrony finansowej w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii mianował Erickę DeBruce dyrektorem ds. integracji i różnorodności. Jej przełożonym będzie Liz Ahmed, wiceprezes ds. kadr i komunikacji.

DeBruce wykorzysta swoje kilkudziesięcioletnie doświadczenie do dalszej realizacji w firmie strategicznych programów i inicjatyw na rzecz integracji i różnorodności. Będzie dążyć do tego, aby kultura pracy i strategia działalności Unum aktywizowała i wspierała wszystkich pracowników, niezależnie od różnic między nimi.

„Ericka posiada ogromne doświadczenie w rozwijaniu pozytywnego i otwartego środowiska pracy, zdobyte podczas pracy w kilku organizacjach - powiedział Rick McKenney, prezes i dyrektor generalny Unum Group. - Jestem przekonany, że pomoże nam w dalszej realizacji naszych wysiłków na rzecz stosowania integracji i różnorodności we wszystkich działaniach, jakie realizujemy dla naszych klientów i pracowników”.

Przed dołączeniem do Unum DeBruce piastowała stanowisko prezesa ds. relacji pracowniczych i globalnego obywatelstwa w Sedgewick. Odpowiadała za różnorodność i integrację, społeczną odpowiedzialność biznesu i aktywizację pracowników. Specjalizuje się w tworzeniu i organizowaniu szkoleń dotyczących strategii integracyjnych. Pełniła rolę globalnego kierownika ds. różnorodności i integracji w International Paper w Memphis i BAE Systems w Rockville (Stan Maryland) oraz dyrektora ds. różnorodności i lokalnej społeczności w Amerykańskim Czerwonym Krzyżu w Filadelfi.

DeBruce jest przewodniczącą komisji na rzecz szkół wyższych i członkiem rady doradczej Wydziału Edukacji na Uniwersytecie w Memphis. Posiada tytuł licencjata w dziedzinie komunikacji głosowej nadany przez Uniwersytet w Bradley i certyfikat w zakresie strategicznego zarządzania różnorodnością i integracją zdobyty na Uniwersytecie w Georgetown.

UNUM GROUP

Unum Group oferuje bogaty portfel pracowniczych świadczeń i usług ochrony finansowej oraz jest czołowym ogólnoświatowym dostawcą usług gwarantujących zabezpieczenie dochodów na wypadek niepełnosprawności. Za pośrednictwem spółek Unum w USA, Wielkiej Brytanii i w Polsce oraz Colonial Life przedsiębiorstwo oferuje świadczenia rentowe, ubezpieczenia na życie, wypadkowe, chorobowe, plany finansowania leczenia stomatologicznego i okulistycznego zapewniające ochronę milionom pracowników i ich rodzinom. Unum oferuje również usługi w zakresie świadczeń urlopowych i świadczeń związanych z niezdolnością do pracy zabezpieczające pracownika i pracodawcę w okresie niezdolności pracownika do pracy oraz zapobiegające pozbawieniu dochodów pracowników, którzy samodzielnie opłacają składki ubezpieczeniowe, w celu umożliwienia im pokrycia kosztów leczenia. Unum odnotowała dochody w kwocie 13,2 miliarda USD oraz wypłaciła świadczenia o wartości 7,6 miliarda USD.

Więcej informacji można znaleźć na profilach firmy na platformach Facebook, Twitter i LinkedIn.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1448907/Unum_Group_Ericka_DeBruce.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1142596/Unum_Group_Logo.jpg

Źródło: Unum Group

Źródło informacji: PR Newswire

UWAGA: Za materiał opublikowany przez redakcję PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”.