Andersen Global zwiększa zasięg dzięki jordańskiej kancelarii podatkowej

2021-03-04, 17:14

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global podpisał umowę o współpracy z jordańską kancelarią podatkową Al-Tillawi & Al-Khateeb Co. z siedzibą w Ammanie, poszerzając dotychczasowe możliwości kancelarii członkowskiej organizacji w Jordanii.

Założona w 1996 r. kancelaria Al-Tillawi & Al-Khateeb Co. świadczy szeroki zakres usług podatkowych i doradczych, w tym w zakresie doradztwa dla przedsiębiorstw i firm rodzinnych, zatrudnienia, fuzji i przejęć, outsourcingu i ubezpieczeń społecznych, a także rozwiązań informatycznych. Kancelaria, kierowana przez partnera zarządzającego Waleeda Al Tillawi, obsługuje zróżnicowaną grupę klientów w takich branżach jak energetyka, technologia i komunikacja, hotelarstwo i turystyka, finanse i handel detaliczny.

„Dążenie naszego zespołu do przejrzystości i niezależności było siłą napędową wysokiej jakości usług świadczonych przez nas na rzecz klientów – powiedział Waleed. - Współpraca z podobnie myślącymi osobami w Andersen Global pozwoli nam przenieść naszą ofertę usług na wyższy poziom i rozszerzyć zasięg działalności. Cieszymy się na współpracę z członkami organizacji i kancelariami współpracującymi na całym świecie”.

„Zaangażowanie Waleeda i jego zespołu w dążenie do doskonałości i oddanie zarządzaniu naprawdę pokrywa się z wartościami naszej organizacji, stanowiąc cenny nabytek wśród podmiotów należących do naszej organizacji na Bliskim Wschodzie – powiedział prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen Mark Vorsatz. - Nasza współpraca z Al-Tillawi & Al-Khateeb Co, wraz z naszą kancelarią członkowską w Jordanii, daje nam pełny zasięg w tym kraju i jest kolejnym kluczowym ogniwem rozwoju naszej platformy w regionie”.

Andersen Global to międzynarodowe stowarzyszenie zrzeszające odrębne pod względem prawnym, niezależne kancelarie członkowskie zatrudniające specjalistów podatkowych i prawników z całego świata. Utworzona w 2013 roku przez amerykańską firmę członkowską Andersen Tax LLC, Andersen Global skupia obecnie ponad 7 tys. specjalistów z całego świata, a dzięki swoim kancelariom członkowskim i współpracującym jest obecne w ponad 257 miejscach na świecie.

Wersja źródłowa komunikatu w serwisie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210304005358/en/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

UWAGA: Za materiał opublikowany przez redakcję PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”.