KEHUA na 8. miejscu pod względem udziału w światowym rynku PCS

2021-04-21, 15:38 aktualizacja : 2021-04-21, 15:42
PR Newswire/Kehua Data Co., Ltd.
PR Newswire/Kehua Data Co., Ltd.

XIAMEN, Chiny, 21 kwietnia 2021 /PRNewswire/ -- KEHUA TECH (002335.SZ) uplasowała się na 8. pozycji w globalnym udziale w rynku falowników do magazynowania energii (PCS) i zachowała pozycję 7. pod względem globalnego udziału w rynku falowników do magazynowania energii (>10 kW) w 2019 roku w rankingu firmy IHS Markit, która jest globalnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w dziedzinie informacji, zatrudniającym ponad 5000 analityków, badaczy danych, ekspertów finansowych i ekspertów branżowych. Ponadto KEHUA została wyróżniona 2. miejscem pod względem udziału w rynku falowników do magazynowania energii w Chinach w 2019 roku, który obejmuje 21,9% kraju. KEHUA jest światowej klasy dostawcą rozwiązań w zakresie zabezpieczeń zasilania i oszczędzania energii. Dzięki kompletnemu standardowemu systemowi rozwiązań do magazynowania energii KEHUA może w sposób elastyczny zapewniać odpowiednie zintegrowane rozwiązanie w zależności od konkretnych scenariuszy i specyficznych układów sterowania.

KEHUA dysponuje kompleksowymi rozwiązaniami z zakresu magazynowania energii obejmującymi wytwarzanie, przesył i dystrybucję oraz tzw. modele „za licznikiem” (ang. behind-the-meter). Dzięki bogatej i kompletnej linii produktów do magazynowania energii KEHUA może dostarczać klientom wysokiej jakości rozwiązania zgodnie z lokalnymi warunkami. Zapewniając bezpieczeństwo, niezawodność, oszczędność energii i elastyczność produktów KEHUA, firma zdobyła zaufanie wielu krajów, jak na przykład w przypadku swojego ostatniego, będącego w trakcie realizacji, projektu magazynowania energii w stanie Johor w Malezji. W ramach tego projektu KEHUA zainstalowała falowniki do magazynowania energii zgodnie z modelem „za licznikiem”. Wykorzystując w pełni malezyjską preferencyjną politykę fotowoltaiczną w oparciu o opomiarowanie netto, system zmniejsza zużycie energii z elektrowni. Co więcej, inwestycja może się zwrócić już po około trzech latach. Jest to rozwiązanie oparte na zielonej energii i ekologicznych fabrykach, które może skutecznie zmniejszyć emisję dwutlenku węgla.

KEHUA

Spółka powstała w 1988 r., a od 2010 r. jest notowana na giełdzie. KEHUA to lider w dziedzinie konwersji energii, którego działania skupiają się na dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu zasilania krytycznego, energii odnawialnej i infrastruktury chmurowej. Jej oferta obejmuje rozwiązania z zakresu zasilania awaryjnego, falowniki fotowoltaiczne, magazynowanie energii, budowę internetowych centrów danych oraz eksploatację i konserwację.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1491630/image1.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1479431/Kehua_Logo.jpg

Źródło: Kehua Data Co., Ltd.

KONTAKT:

Więcej informacji:

strona internetowa: www.kehua.com

e-mail: marketing@kehua.com

imię i nazwisko: Jon Zhang

tel. +86 (0592) 516 5883

Źródło informacji: PR Newswire

 

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.

NAJNOWSZE informacje partnerskie i płatne