Dreame Technology włącza się w świętowanie Amazon Prime Day 2021

2021-06-21, 13:38 aktualizacja : 2021-06-21, 13:54
PR Newswire/Dreame Technology
PR Newswire/Dreame Technology

PEKIN, 21 czerwca, 2021 /PRNewswire/ -- Firma Dreame Technology, czołowy dostawca innowacyjnych urządzeń czyszczących dla inteligentnych domów, dołącza do Amazon Prime Day 2021, który odbędzie się 21 i 22 czerwca. Podczas tego dorocznego święta zakupów Amazon, Dreame oferuje ekskluzywne zniżki i kupony na trzy flagowe urządzenia do sprzątania domu: Dreame D9 Robot Vacuum, Dreame Cordless Stick Vacuum T10 i T20.

Odkurzacz robotyczny Dreame D9

Odkurzacz Dreame D9, prawdziwa bestia wśród odkurzaczy profesjonalnych, wyróżnia się wysoką siłą ssania 3000 Pa, zapewniającą czystość szczelin; skutecznym antybakteryjnym czyszczeniem na mokro i zamiataniem zapewniającym dokładniejsze sprzątanie; pionierską technologią inteligentnego mapowania i nawigacji 3.0 oraz baterią o dużej pojemności 5 200 mAh, zapewniającą wyjątkowo długi czas pracy 150 minut, gwarantującą sprzątanie do 250 m2 na jednym ładowaniu. Dodatkowo konstrukcja Sweep-and-Mop 2 w 1 odciąża użytkowników od codziennych obowiązków domowych.

Dreame D9 jest wyposażony w udoskonaloną nawigację Laser Distance Sensor (LDS) oraz inteligentne algorytmy Simultaneous Localization and Mapping (SLAM) zapewniające znacznie bardziej efektywne planowanie zakresu pracy, co gwarantuje wyższą dokładność, silniejszą wydajność i bardziej efektywne planowanie trasy. Odkurzacz Dreame D9 obsługuje również technologię Alexa i inteligentne sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej, umożliwiając użytkownikom dostosowanie obszarów sprzątania, kontrolę poziomu naładowania baterii i czasu sprzątania, regulację siły ssania i wiele innych.

Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T10

Model Dreame T10 wyposażony jest w mocny silnik bezszczotkowy, którego prędkość obrotowa 100000 RPM zapewnia moc ssania 120 AW i siłę ssania 20 KPa. Nawet przy tak potężnym silniku i mocy ssania jego 8-warstwowy system redukcji hałasu zapewnia przyjemne i ciche sprzątanie.

Wystarczy jedno naciśnięcie przycisku blokady, aby Dreame T10 przeszedł w tryb ciągły i rozpoczął samodzielną pracę. Odkurzacz charakteryzuje się żywotnością baterii do 60 minut na jednym ładowaniu w trybie eco. Wyposażony w uniwersalną rolkę szczotki i lekką konstrukcję, urządzenie może pracować w pionie i poziomie oraz swobodnie przemieszczać się pod meblami.

Odkurzacz bezprzewodowy Dreame T20

Znany jako pierwszy odkurzacz, który pobił rekord crowdfundingu w wysokości 1 mln USD na Indiegogo, model Dreame T20, wykorzystujący technologię silnika, przenosi szybkość i moc sprzątania na nowy poziom - osiąga prędkość obrotową 125000 obr/min i generuje moc ssania do 150 AW.

Dreame T20 posiada również specjalną szczotkę zbierającą włosy i sierść zwierząt, które mogą owinąć się wokół wałka, a także inteligentny ekran OLED i elektroniczny spust samoblokujący. Dzięki dodatkowej, wymiennej baterii można wydłużyć czas pracy do 140 minut, co ułatwia sprzątanie w większych domach.

Najlepsze oferty Dreame na Amazonie dla krajów europejskich i USA

Podczas Amazon Prime Day, Dreame T20 będzie dostępny we Włoszech, Francji, Niemczech, oraz Hiszpanii z 19% zniżką, w cenie 287,99 EUR. Dreame D9 Robot Vacuum będzie kosztować 239,99 EUR, 20% taniej na Amazon we Włoszech, Francji, Niemczech i Hiszpanii.

Specjalne bony na Dreame T10, T20, i D9 będą dostępne od 21 do 23 czerwca. Ceny promocyjne wyniosą 219,99 USD za Dreame T10 Cordless Stick Vacuum, 288,99 USD za Dreame T20 Cordless Stick Vacuum, oraz 298,99 USD za Dreame D9 Robot Vacuum.

Dreame Technology

Firma Dreame Technology, założona w 2015 r., jest przedsiębiorstwem oferującym innowacyjne produkty konsumenckie, skoncentrowanym na inteligentnych urządzeniach sprzątających. Wizją, którą realizuje Dreame, jest poprawa życia użytkowników na całym świecie poprzez technologię. Firmę można obserwować na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Więcej informacji na https://www.dreame-technology.com.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1536507/Exploring_infinite_possibilities_Dreame_Technology_aims_provide_intelligent_home_cleaning.jpg

Źródło: Dreame Technology

Źródło informacji: PR Newswire

 

Źródło informacji: PR Newswire

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.