130. Targi Canton Fair odbędą się zarówno online, jak i offline

2021-07-22, 14:25
Chińskie Centrum Handlu Zagranicznego
Chińskie Centrum Handlu Zagranicznego

GUANGZHOU, Chiny, 22 lipca 2021 r. /PRNewswire/ -- 130. Targi Importu i Eksportu w Chinach (Canton Fair) odbędą się w połączonym formacie – zarówno online, jak i offline – w dniach 15 października - 3 listopada 2021 r. Ta edycja targów będzie zawierała ekspozycje w 51 sekcjach wystawienniczych bazujących na 16 kategoriach produktowych wraz z wyznaczoną „wiejską strefą witalności” prezentującą produkty z wielu obszarów wiejskich Chin i będzie otwarta dla zwiedzających zarówno wirtualnie, jak i osobiście.

Wystawa stacjonarna będzie ponownie odbywać się w znanym już formacie trójfazowym, z każdą fazą trwającą 4 dni. Całkowita powierzchnia wystawiennicza wynosi 1,185 miliona m2 i przewiduje się, że pojawi się na niej około 60 tys. standardowych stoisk. Do udziału w targach zaproszeni są wszyscy chińscy przedstawiciele zagranicznych organizacji i firm, a także nabywcy krajowi. Na stronie internetowej targów opracowano innowacyjne funkcje, które płynnie łączą się ze stacjonarną przestrzenią targową, umożliwiając większej liczbie zwiedzających udział w targach w wersji offline.

Targi Canton Fair to kompleksowa międzynarodowa impreza handlowa o najdłuższej historii, największej skali, najpełniejszej różnorodności eksponatów i największych obrotach handlowych w Chinach. Jako że w tym roku przypada setna rocznica powstania Komunistycznej Partii Chin, 130. edycja targów ma ogromne znaczenie. Ministerstwo Handlu będzie ściśle współpracować z rządem prowincji Guangdong w celu wzmocnienia i przyspieszenia realizacji różnych planów, w tym organizacji wystawy, działań związanych z obchodami, jak również dalszego umacniania roli targów Canton Fair jako platformy dla wszechstronnego rozwoju przy jednoczesnej konsolidacji imponujących osiągnięć w zakresie zapobiegania i kontroli COVID-19.

Z punktu widzenia rozwoju społeczno-gospodarczego, targi będą służyć promocji nowego wzorca rozwoju narodowego, w ramach którego krajowy obieg gospodarczy postrzegany jest jako główny filar, a krajowy i międzynarodowy obieg gospodarczy jednocześnie wzmacniają się nawzajem.

Zapraszamy chińskie i międzynarodowe firmy do udziału w tym wielkim wydarzeniu, jakim są 130. Targi Canton Fair, aby wspólnie przyczynić się do budowania lepszej przyszłości.

Chińskie Centrum Handlu Zagranicznego

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1578593/1.jpg

Źródło: Canton Fair

Źródło informacji: PR Newswire

 

Źródło informacji: PR Newswire

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.