Podczas zakończonych międzynarodowych zawodów wędkarskich GWM POER poznaliśmy wszechstronność tego samochodu

2021-07-23, 16:40

BAODING, Chiny, 23 lipca 2021 r. /PRNewswire/ -- 16 lipca pomyślnie zakończono pierwsze rozgrywki Międzynarodowych Zawodów Wędkarskich GWM POER 2021. Zawody przyciągnęły wielu utalentowanych wędkarzy i publiczność reprezentującą wiele kręgów zainteresowań. Relacjonowane przez ponad 350 mediów i na żywo w internecie, zawody stały się hitem.

Wędkarstwo z zastosowaniem sztucznych przynęt zapoczątkowano w Stanach Zjednoczonych i od tamtej pory, po 40 latach rozwoju, stało się popularną na całym świecie konkurencją sportową. Jest uwielbiane przez miłośników wędkarstwa. Muszą oni przewozić specjalistyczny sprzęt i łódki wędkarskie i przemieszczać się przez tereny górskie i wodne. Dlatego samochody typu pickup, które mogą poruszać się po trudnym terenie, holować i przewozić ładunek, stały się dla nich produktem pierwszej potrzeby. Niezależna i otwarta skrzynia ładunkowa samochodu GWM POER jest doskonała do przewozu przedmiotów i holowania łódki wędkarskiej w każdym miejscu. Może przejechać bezpiecznie przez wodę o głębokości 700 mm i z tego powodu jest w oczach miłośników wędkarstwa wspaniałym produktem. GWM POER sponsorował międzynarodowe zawody wędkarskie przez dwa lata z rzędu. Wsparcie w postaci samochodu zyskało szerokie uznanie wśród zawodników biorących udział w tym wydarzeniu.

Jako bezpieczny, inteligentny pickup nowej generacji GWM POER przyjął podejście ukierunkowane na użytkownika i kierowany jest do różnych grup docelowych, jako produkt towarzyszący ludziom w rozmaitych okolicznościach życiowych. Oprócz wędkarstwa, pickup GWM POER testowano również wśród użytkowników reprezentujących innych osiem aktywności, w tym rajdy przełajowe, ekspedycje i biwakowanie, wykazując się doskonałymi osiągami w trudnych warunkach i dostarczając użytkownikom na całym świecie niezliczonych możliwości płynących z różnorodnych stylów życia.

Wyposażony w trzy blokady mechanizmu różnicowego, bieg jałowy, zawracanie w miejscu, 7 trybów jazdy terenowej i inne kompleksowe urządzenia pozwalające na jazdę po bezdrożach, pickup GWM POER z łatwością pokonał trudne warunki drogowe podczas pomiarów wysokości Mount Everest. Podczas tej podróży samochód przeszedł próbę deszczu, śniegu, mgieł i innych trudnych warunków atmosferycznych. GWM POER przemierzył oblodzoną i pokrytą lodem drogę przełęczy Kya Wu Lha na wysokości 5200 m nad poziomem morza, wykonując 108 skrętów w Parku Narodowym Mount Everest, oddając hołd duchowi himalaizmu. GWM POER zaprosił znanych komentatorów, Ahmeda Al Shehriego i Haniego Daghustaniego, na podróż po oazach, pustyni i zamkach Arabii Saudyjskiej, która podkreśliła znakomite osiągi samochodu w pokonywaniu trudnych terenów, uwolnieniu się od dróg i możliwościach załadunku w tej czarującej egzotycznej atmosferze. GWM POER, łączący w sobie rozbudowane nadwozie, inteligentną technologię, doskonałe osiągi w trudnych warunkach i wysoki poziom bezpieczeństwa, pokazał swoją wszechstronność w otoczeniu namiotów i motocykli w Południowej Afryce i połączył emocje użytkowników poprzez integrację rożnych scenariuszy aktywności z codziennością. W przyszłości, GWM POER w pełni zadomowi się w południowoafrykańskiej kulturze pickupów za pośrednictwem cyklu sponsorowanych wydarzeń skierowanych do kręgów miłośników wędkarstwa morskiego, jazdy rowerem i biwakowania.

Od wprowadzenia na rynek, GWM POER pozyskał dziesiątki tysięcy użytkowników i uznanie rynku. Zdobył w Chile tytuł „Najlepszego Pickupa Roku” i tytuł „Samochodu Roku” przyznawany przez przedstawicieli mediów w Australii i Nowej Zelandii jak również inne ważne nagrody. W przyszłości, GWM POER będzie kontynuować działania ukierunkowane na optymalizację produktów, innowacje w zakresie zastosowań i tworzenie jeszcze bardziej atrakcyjnej oferty dla użytkowników na całym świecie.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1580196/GWM.jpg

Źródło: GWM

Źródło informacji: PR Newswire

 

Źródło informacji: PR Newswire

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.

NAJNOWSZE informacje partnerskie i płatne