Globalworth wybiera rozwiązanie Honeywell Forge SaaS, aby zwiększyć zrównoważony rozwój i poprawić efektywność energetyczną w swoim portfolio budynków

2021-07-28, 15:11 aktualizacja : 2021-07-28, 15:12
Wiodący inwestor z Rumunii na rynku nieruchomości wdroży oprogramowanie do zarządzania wydajnością przedsiębiorstwa Honeywell w celu poprawy oszczędności energii i utrzymania budynków.

ATLANTA, 28 lipca 2021 r. /PRNewswire/ - Firma Honeywell (Nasdaq: HON) ogłosiła dzisiaj, że Globalworth, wiodący inwestor biurowy w Europie Środkowo-Wschodniej, wdroży oprogramowanie do zarządzania wydajnością przedsiębiorstwa Honeywell Forge, aby napędzać cyfrową transformację w dwóch z swoich budynków w Bukareszcie (Rumunia).

Firma najpierw wdroży optymalizację zużycia energii i konserwację predykcyjną Honeywell Forge, aby poprawić zrównoważony rozwój i zapewnić wydajność operacyjną. Wdrożenie Honeywell Forge będzie wspierać cel Globalworth, jakim jest tworzenie wysokiej jakości, energooszczędnych przestrzeni nieruchomości, w których zarówno ludzie, jak i biznes mogą się rozwijać. Globalworth nadal inwestuje w zrównoważoną technologię i budynki o zwiększonej efektywności energetycznej, a ostatnio powiększył swój portfel nieruchomości z certyfikatem ekologicznym do 48 budynków w Polsce i Rumunii.

„Postrzegamy, że technologia jest wyróżnikiem w branży nieruchomości komercyjnych, a w obecnej sytuacji szukamy sposobów nie tylko na poprawę oszczędności energii i konserwacji, ale także poprawę ogólnego wrażenia użytkowników i wspieranie dobrego samopoczucia naszych najemców - powiedział Valentin Neagu, szef zarządzania nieruchomościami i obiektami, Globalworth. - Honeywell Forge może pomóc nam osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju bez poświęcania komfortu użytkowników".

Honeywell Forge Energy Optimization autonomicznie i stale optymalizuje wewnętrzne nastawy budynku w setkach zintegrowanych zasobów. Stale ocenia pogodę, poziom obłożenia, porę dnia i inne dane, a także dokonuje korekt co 15 minut, aby poprawić system HVAC budynku, celem uzyskania maksymalnej wydajności bez pogarszania komfortu użytkowników. Ta zwiększona wydajność może generować znaczne oszczędności kosztów energii.

Honeywell Forge Predictive Maintenance pomoże firmie Globalworth ulepszyć sposób konserwacji budynków poprzez proaktywny proces oparty na wyselekcjonowanych zaleceniach. Wykorzystując czujniki i integrację systemu do analizy sterowników budynków i zasobów mechanicznych, intuicyjne pulpity nawigacyjne Honeywell Forge zapewnią wgląd w czasie niemal rzeczywistym, w celu śledzenia wydajności budynku. Dane te umożliwią firmie Globalworth wcześniejsze rozwiązywanie potencjalnych problemów, co ograniczy nieplanowane prace konserwacyjne w systemach budynków.

Firma Globalworth niedawno wdrożyła również rozwiązania Honeywell Buildings Solutions w swoim najnowszym projekcie, aby poprawić jakość powietrza w pomieszczeniach i efektywność energetyczną, aby zapewnić mieszkańcom bezpieczniejsze, zdrowsze i bardziej wydajne budynki.

„Globalworth to firma patrząca w przyszłość z godnym do pozazdroszczenia portfelem budynków, która rozumie, w jaki sposób transformacja cyfrowa może zmaksymalizować wydajność – powiedział Usman Shuja, wiceprezes i dyrektor generalny Connected Buildings, Honeywell. - Honeywell Forge pomoże Globalworth osiągnąć cele w zakresie zrównoważonego rozwoju, ulepszeń operacyjnych i doświadczenia użytkowników, dostarczając praktycznych danych, które pomogą firmie podejmować mądrzejsze decyzje w zakresie zarządzania budynkami".

Honeywell Forge to specjalnie zaprojektowane rozwiązanie SaaS oparte na natywnej architekturze edge to edge, opartej na danych, zaprojektowane z myślą o przyspieszeniu cyfrowej transformacji. Więcej informacji na https://www.honeywell.com/us/en/honeywell-forge.

Globalworth

Globalworth jest notowaną na giełdzie spółką z branży nieruchomości działającą w Europie Środkowo-Wschodniej, notowaną w segmencie AIM Londyńskiej Giełdy Papierów Wartościowych. Stała się czołowym inwestorem biurowym na rynku nieruchomości Europy Środkowo-Wschodniej dzięki swojej wiodącej pozycji na rynku zarówno w Rumunii, jak i w Polsce. Globalworth inwestuje, nabywa, rozwija i bezpośrednio zarządza wysokiej jakości nieruchomościami biurowymi oraz parkami przemysłowymi i logistycznymi w najlepszych lokalizacjach, generując przychody z najmu od wysokiej jakości najemców z całego świata. Honeywell jest wieloletnim partnerem technologicznym Globalworth w zakresie dostarczania systemów zarządzania budynkami, systemów bezpieczeństwa przeciwpożarowego i bezpieczeństwa oraz systemów bezpieczeństwa, które pomagają zwiększyć komfort i efektywność działania budynków

Honeywell

Honeywell (www.honeywell.com), to firma technologiczna, znajdująca się na liście Fortune 100, zajmująca się dostarczaniem rozwiązań dla przemysłu, obejmujących produkty i usługi dla lotnictwa, technologie sterowania dla budynków oraz o przeznaczeniu przemysłowym, a także materiały o wysokich parametrach technologicznych. Nasze technologie wspomagają praktycznie wszystko – samoloty, budynki, zakłady produkcyjne, łańcuchy dostaw, pracowników po to aby nasz świat stawał się coraz bardziej inteligentny, bezpieczny i zrównoważony. Więcej informacji i aktualności na temat Honeywell można znaleźć na stronie: www.honeywell.com/newsroom.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1420781/Honeywell_Logo.jpg

Źródło: Honeywell

KONTAKT:

Kevin Rainey

tel. (602) 245-7319

e-mail: Kevin.Rainey@honeywell.com

Źródło informacji: PR Newswire

 

Źródło informacji: PR Newswire

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.