DungeonSwap: premiera pierwszej gry RPG opartej na łańcuchu Binance Smart Chain w celu zapewnienia graczom najlepszej rozrywki dzięki możliwości zarabiania podczas gry

2021-08-02, 11:23

HONG KONG, 2 sierpnia 2021 r. /PRNewswire/ -- DungeonSwap, twórca gier RPG opartych na systemie zdecentralizowanych finansów (DeFi - decentralised finance) ma zaszczyt ogłosić premierę pierwszej planszowej gry RPG opartej na technologii blockchain pod nazwą DungeonSwap. Jako pierwsza gra RPG oparta na łańcuchu Binance Smart Chain, DungeonSwap łączy w sobie przygodę związaną z grą w klasyczną planszową grę fabularną, uzbrojenie oparte na tokenach NFT (non-fungible tokens) i doświadczenia płynące z opcji play-to-earn (graj, aby zarabiać).

DungeonSwap wkracza na rynek w doskonałym momencie, ponieważ gracze obecnie mają okazję czerpać korzyści ze swojego nostalgicznego podejścia, grając i zarabiając, podczas gdy cena DND wzrosła z 0,11$ do 8$ w trzy miesiące, co oznacza łączny wzrost wartości o 800%.

DungeonSwap podejmuje starania ukierunkowane na budowanie trwałych, skoncentrowanych na użytkownikach i zapewniających rozrywkę zdecentralizowanych ekosystemów. Gra jest oparta na przekonaniu, że grywalizacja nie powinna być tylko chwytem reklamowym. Z motywacją do tworzenia gier, które są przede wszystkim ciekawe i łatwe w użytkowaniu, DungeonSwap podkreśla wagę generowania wartości poprzez dobrą zabawę, w celu przeciągnięcia graczy spoza kręgów osób zajmujących się obrotem kryptowalutami na poważnie. Jako pierwsza gra w stylu planszówki RPG opartej na systemie DeFi w łańcuchu Binance Smart Chain, DungeonSwap jest samowystarczalną i innowacyjną platformą, która zapewnia najlepsze w swojej klasie wrażenia płynące z grania i interfejsy, które pozwalają graczom na dobrą zabawę i yield farming jednocześnie.

Gracze mogą dołączyć do gry „The Dungeon” kupując tokeny DND na stronie internetowej. Podczas podróży w głąb lochów, mogą zdobywać więcej tokenów DND i ekwipunek do walki w formie tokenów NFT.

Gra oferuje nagrody w postaci tokenów DND i NFT, które mają wartość pieniężną. Oprócz tego, że tokeny NFT, które otrzymują gracze stanowią kolekcję, mają również funkcję użytkową (np. uzbrojenie/tarcze/magia), pozwalając graczom DungeonSwap na osiąganie lepszych wyników. Nagrody w postaci DND są finansowane ze środków pochodzących z opłat wstępnych innych graczy i od dewelopera, podczas gry tokeny NFT będą tworzone i przesyłane do graczy nieodpłatnie.

Zarejestruj się w DungeonSwap już teraz i wypróbuj nową generację gier.

DungeonSwap

DungeonSwap to pierwsza gra RPG oparta na systemie DeFi w łańcuchu Binance Smart Chain. Użytkownicy mogą stakować kryptowalutę, zarabiać tokeny DND i przygotować się na przygodę w lochach. Oferując w pełni funkcjonalny yield farming w systemie DeFi i staking pool gotowy dla użytkowników, którzy zyskują możliwość zarabiania tokenów DND, DungeonSwap tworzy doświadczenia płynące z gry webowej w stylu planszówek RPG.

Więcej informacji znajduje się na stronie https://dungeonswap.app/.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1585143/Banner_image.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1585138/DungeonSwap_Logo.jpg

Źródło: DungeonSwap

Źródło informacji: PR Newswire

Źródło informacji: PR Newswire

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.

NAJNOWSZE informacje partnerskie i płatne