Andersen Global rozszerza swoją działalność na Puerto Rico dzięki nawiązaniu współpracy z kancelarią prawną z San Juan

2021-08-04, 08:42 aktualizacja : 2021-08-04, 08:45

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global rozszerza swój zasięg o rynek portorykański dzięki współpracy z kancelarią Casillas, Santiago & Torres, LLC (CST Law).

Założona w 2011 roku kancelaria CST Law świadczy pełen zakres usług, koncentrując się na prawie biznesowym i handlowym oraz posiadając ofertę w zakresie prawa korporacyjnego, podatkowego, sporów sądowych z zakresu prawa handlowego i prawa pracy, nieruchomości, imigracji, świadczeń pracowniczych i spraw urzędowych. Kancelaria działa w wielu branżach, takich jak handel detaliczny, hurtowy, nieruchomości, produkcja, turystyka, usługi finansowe, technologia, telekomunikacja i budownictwo, świadcząc usługi prawne dla wielu klientów, w tym dla największych międzynarodowych firm.

„Nasza kancelaria zbudowała długotrwałe relacje z klientami dzięki naszemu zaangażowaniu w przejrzystość i jakość świadczonych usług - powiedział partner zarządzający Luis L. Torres. - W miarę jak działalność naszych klientów rozszerza się na wiele jurysdykcji, wzrasta również ich zapotrzebowanie na zintegrowane i płynne usługi. Nasza współpraca z Andersen Global odpowiada na potrzeby klientów i pozwala nam dostarczać im synergiczne rozwiązania bez względu na granice”.

„Podejście i oferta usług CST Law uzupełniają możliwości naszej globalnej organizacji - powiedział Mark Vorsatz, przewodniczący i dyrektor generalny Andersen Global. - Wiedza merytoryczna ich profesjonalistów i głębokie zrozumienie prawnego i biznesowego krajobrazu Portoryko przynoszą dodatkowe korzyści naszym klientom w ramach dalszego rozszerzania przez nas globalnej platformy naszej organizacji i zwiększania naszej konkurencyjności na poziomie lokalnym i międzynarodowym”.

Andersen Global to międzynarodowe stowarzyszenie zrzeszające odrębne pod względem prawnym, niezależne kancelarie członkowskie zatrudniające specjalistów podatkowych i prawników z całego świata. Utworzona w 2013 roku przez amerykańską firmę członkowską Andersen Tax LLC, Andersen Global skupia obecnie ponad 8 tys. specjalistów z całego świata, a dzięki swoim kancelariom członkowskim i współpracującym jest obecne w ponad 283 miejscach na świecie.

Wersja źródłowa komunikatu w serwisie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210803005414/en/.

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Źródło informacji: Business Wire

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.

NAJNOWSZE informacje partnerskie i płatne