Andersen Global wchodzi na rynek Azji Południowo-Wschodniej

2021-09-15, 09:54 aktualizacja : 2021-09-15, 09:56

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global zwiększa dostępność swojej platformy w Azji poprzez zawarcie umowy o współpracy z kancelarią podatkowo-prawną VDB Loi Limited. Spółka rozszerza tym samym swój zasięg geograficzny o Kambodżę, Indonezję, Laos, Myanmar i Wietnam.

VDB Loi Limited, którą tworzy 10 partnerów i ponad 200 profesjonalistów, prowadzi działalność w takich obszarach jak: sprawy korporacyjne, finanse i rozwiązywanie sporów, specjalizując się w energetyce i infrastrukturze, nieruchomościach, telekomunikacji, inwestycjach zagranicznych i podatkach. Firma oferująca usługi kompleksowe, założona w 2012 r. przez starszego partnera Edwina Vanderbruggena i partnera zarządzającego Jeana Loi, jest regularnie notowana w rankingach „Chambers and Partners”, „The Legal 500” i „IFLR 1000” oraz w zeszłym roku otrzymała tytuł „Kancelarii Podatkowej Roku” przyznawany przez portal International Tax Review.

„Dążymy do tego, aby być czołową organizacją, która wyznacza standardy jakości w regionie dla różnych branż - powiedział Jean Loi. - Dzięki współpracy z Andersen Global możemy pracować z ekspertami podatkowymi i prawnymi z całego świata i rozszerzać nasze możliwości, aby wspierać klientów w realizacji globalnych działań”.

„W ramach naszych dotychczasowych kontaktów mogliśmy dostrzec zaangażowanie VDB Loi Limited na rzecz zarządzania i zapewniania najlepszych usług w swojej klasie - dodał Mark Vorsatz, prezes Andersen Global i dyrektor generalny Andersen. - Jest to firma, która zbudowała konkurencyjną platformę na swoich rynkach, co pozycjonuje nas na dalszy rozwój w myśl przyjętego przez nas celu, jakim jest znaczne zwiększanie obecności w regionie”.

Andersen Global to międzynarodowe stowarzyszenie zrzeszające odrębne pod względem prawnym, niezależne kancelarie członkowskie zatrudniające specjalistów podatkowych i prawników z całego świata. Utworzona w 2013 roku przez amerykańską firmę członkowską Andersen Tax LLC, Andersen Global skupia obecnie ponad 8 tys. specjalistów z całego świata, a dzięki swoim kancelariom członkowskim i współpracującym jest obecne w ponad 298 miejscach na świecie.

Wersja źródłowa komunikatu w serwisie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210914005885/en/.

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Źródło informacji: Business Wire

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.

NAJNOWSZE informacje partnerskie i płatne