Andersen Global umacnia swoją obecność w Botswanie

2021-10-13, 11:40 aktualizacja : 2021-10-13, 11:44

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Umacniając swoją pozycję w Afryce, Andersen Global zawiera umowę o współpracy z kancelarią podatkową AccPro Accountants w Botswanie.

Kancelaria AccPro Accountants, prowadzona przez dyrektora zarządzającego Craiga Granville’a, ma biura w czterech lokalizacjach w Botswanie - Francistown, Gaborone, Maun i Kasane - zapewniając kompleksowe usługi w zakresie doradztwa podatkowego, zgodności z przepisami prawa podatkowego oraz obsługę administracyjno-finansową dla firm. Zespół kancelarii składa się z dwóch partnerów i ponad 40 specjalistów, obsługujących przedsiębiorstwa lokalne i międzynarodowe, jak również małe i średnie firmy.

„Współpraca z profesjonalistami, którzy podzielają nasze zaangażowanie w świadczenie bezproblemowych i najlepszych w swoje klasie usług, umacnia naszą praktykę w drodze do uzyskania pozycji organizacji wyznaczającej standardy w Botswanie - powiedział Craig Granville. - Nasze wspólne kompetencje oferują szeroki zakres wiedzy i rozległe doświadczenie i razem przyczynimy się do trwałej poprawy sytuacji naszych klientów”.

„Craig i jego zespół wykazują się doskonałymi umiejętnościami przywódczymi i zaangażowaniem w dobre zarządzanie - dodał Mark Vorsatz, przewodniczący Andersen Global i dyrektor naczelny Andersen. - Ich możliwości uzupełniają praktykę naszych obecnych współpracujących kancelarii prawnych w Botswanie i zapewniają doskonałą pozycję do jeszcze lepszego spełniania potrzeb naszych klientów”.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 9 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 320 lokalizacjach.

Wersja źródłowa dostępna na stronie businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20211012005386/en/.

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Źródło informacji: Business Wire

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.