„Sektor kosmiczny a współpraca z przedsiębiorcami” - zaproszenie na konferencję online

2021-10-13, 14:12 aktualizacja : 2021-10-13, 14:18
Fot. PAP - kadr z filmu
Fot. PAP - kadr z filmu
Czy polskie firmy mają szansę podbić przestrzeń kosmiczną? Jak sektor kosmiczny może przyczynić się do stworzenia nowego modelu rozwoju polskiej gospodarki opartej na wiedzy, innowacjach oraz postępie technologicznym? Jak przedsiębiorcy mogą efektywnie wykorzystać szanse, które stwarza Krajowy Program Kosmiczny?

Tym zagadnieniom poświęcona będzie konferencja online pt. „Sektor kosmiczny a współpraca z przedsiębiorcami” organizowana przez Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości, która odbędzie się 14 października o godz. 11:00.

Konferencja jest kolejną odsłoną projektu „Idea Rozwoju Biznesu” - cyklu informacyjno-edukacyjnych wideokonferencji dotyczących pakietu rozwiązań przygotowanych przez rząd, wspierających przedsiębiorców w pokonywaniu trudności w prowadzeniu działalności gospodarczej, spowodowanych pandemią.

Głównym partnerem wydarzenia jest Polska Agencja Kosmiczna, której misją jest wspieranie rozwoju polskiego przemysłu kosmicznego, wzrost innowacyjności i konkurencyjności polskich przedsiębiorstw z tego sektora oraz łączenie świata biznesu i nauki.

Zapraszamy do obejrzenia konferencji pod tym linkiem.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

 

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.