Zaproszenie na Międzynarodowe Cyfrowe Targi Chiny - Państwa Europy Środkowej i Wschodniej Expo 2021

2021-10-14, 07:37

 

PEKIN, 14 października 2021 r. /PRNewswire/ -- W celu rozszerzenia przyjaznej współpracy między przedsiębiorstwami z Chin i państw Europy Środkowej i Wschodniej, promowania współpracy handlowej i gospodarczej, CCPIT-Chiny, Chińska Rada Promocji Handlu Międzynarodowego i Chińska Izba Handlu Międzynarodowego (CCOIC) oraz spółka dostarczająca dane o współpracy ZhongZhan Information Cooperation Data Service Company organizują Międzynarodowe Cyfrowe Targi Chiny - państwa Europy Środkowej i Wschodniej Expo 2021, które odbędą się w dniach od 18 do 27 października 2021 r. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia.

1. Podstawowe informacje o targach

Nazwa targów: Międzynarodowe Cyfrowe Targi Chiny - Państwa Europy Środkowej i Wschodniej Expo 2021

Termin targów: 18-27 października 2021 r.

Miejsce: platforma CCPIT w chmurze (https://ceec.ccpit-expo.com)

Organizator: Chińska Rada Promocji Handlu Międzynarodowego

Gospodarz: Chińska Izba Handlu Międzynarodowego, spółka ZhongZhan Information Cooperation Data Service Company

Tematyka targów: produkty tekstylne i odzież/wyroby bawełniane z czołowych obszarów produkcji bawełny, przyrządy medyczne, sprzęt i materiały budowlane, wyroby podarunkowe, artykuły biurowe, artykuły gospodarstwa domowego, meble, elektronika użytkowa, itp.

Skala wydarzenia: przewiduje się udział ponad 1000 przedsiębiorstw z Chin.

Wydarzenia towarzyszące targom: w celu pogłębienia współpracy handlowej i rozszerzenia wymiany handlowej między Chinami oraz państwami z Europy Środkowej i Wschodniej, w ramach Międzynarodowych Cyfrowych Targów Chiny - Państwa Europy Środkowej i Wschodniej odbędzie się 6 „wydarzeń realizowanych w ramach Tygodnia Handlu” poświęconych doświadczeniom handlowym, różnicy czasu, specyfice kultury i branży, omówieniu branż wzajemnie korzystnych z handlowego punktu widzenia oraz stworzeniu platformy negocjacji handlowych online. Udział w targach mogą wziąć podmioty z Europy Środkowej i Wschodniej zajmujące się wszystkimi dziedzinami życia. Plan spotkań jest następujący:

tabela

2. Sposób prowadzenia targów/udziału

Rejestracja umożliwiająca udział/odwiedzenie targów jest bezpłatna. Strona internetowa: https://ceec.ccpit-expo.com

Do udziału w targach organizatorzy zapraszają wystawców z Chin oraz podmioty z Europy Środkowej i Wschodniej.

Zdjęcie - https://mma.prnewswire.com/media/1658022/IMAGE_1.jpg

Źródło: ZhongZhan Information Cooperation Data Service Company

Źródło informacji: PR Newswire

 

Źródło informacji: PR Newswire

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.