Andersen Global kontynuuje ekspansję w Azji, nawiązując współpracę z jedną z największych indonezyjskich kancelarii podatkowych

2021-10-19, 16:22

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global wchodzi na rynek indonezyjski nawiązując współpracę z kancelarią Soewito, Fajar & Partners, działającą pod nazwą TaxPrime i będącą jedną z największych kancelarii podatkowych w kraju.

TaxPrime założyli w 2012 r. starszy partner Soewito i partner zarządzający Muhamad Fajar Putranto, którzy byli wcześniej urzędnikami podatkowymi Generalnej Dyrekcji Podatkowej (DGT) w Indonezji. Kancelaria z Dżakarty posiada trzy biura i działa w oparciu o dziewięciu partnerów, trzech starszych doradców i ponad 170 pracowników, którzy zajmują się głównie spółkami wielonarodowymi, oferując pełny zakres usług w zakresie podatków i zgodności z przepisami celnymi, doradztwa podatkowego i celnego, rozwiązywania sporów, podatków międzynarodowych i strukturyzacji transakcji.

„Nasza kancelaria świadczy najlepsze usługi w swojej klasie i ciągle dąży do poszerzania swoich kompetencji – powiedział Fajar. - Współpraca z Andersen Global podkreśla nasze zaangażowanie w płynne świadczenie usług klientom prowadzącym działalność globalną. Nie możemy się doczekać współpracy z podobnie myślącymi profesjonalistami z kancelarii członkowskich i współpracujących Andersena”.

„Rozwój TaxPrime, jaki dokonał się przez lata, jest naprawdę imponujący, a reputacja tej kancelarii na rynku jest znakomita. Wybitna jakość obsługi klienta i wiedza podkreślają jej zaangażowanie w dziedzinie zarządzania, a uzupełnienie naszej platformy w Azji o tę kancelarię przyniesie korzyści klientom prowadzącym działalność w kraju i regionie” – dodał przewodniczący Andersen Global i dyrektor naczelny Andersen, Mark Vorsatz.

Andersen Global jest międzynarodowym stowarzyszeniem skupiającym odrębne prawnie i niezależne kancelarie prawne i podatkowe z całego świata. Od czasu założenia w 2013 r. w Stanach Zjednoczonych przez kancelarię Andersen Tax LLC stowarzyszenie zwiększyło zasięg na całym świecie i obecnie skupia ponad 9 tys. specjalistów z kancelarii członkowskich i współpracujących w ponad 323 lokalizacjach.

Wersja źródłowa informacji w portalu businesswire.com https://www.businesswire.com/news/home/20211019005132/en/

Źródło: Andersen Global

KONTAKT:

Megan Tsuei

Andersen Global

tel. 415-764-2700

Źródło informacji: Business Wire

Oficjalną, obowiązującą wersję niniejszego zawiadomienia stanowi tekst oryginalny sporządzony w języku źródłowym. Tekst tłumaczenia służy wyłącznie celom orientacyjnym, został sporządzony wyłącznie dla celów ułatwienia zrozumienia zawiadomienia i należy interpretować go w odniesieniu do tekstu źródłowego, który jest jedyną wersją mającą skutki prawne.

 

Źródło informacji: Business Wire

Uwaga: Za materiał opublikowany w serwisie PAP MediaRoom odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego nadawca, wskazany każdorazowo jako „źródło informacji”. Informacje podpisane źródłem „PAP MediaRoom” są opracowywane przez dziennikarzy PAP we współpracy z firmami lub instytucjami – w ramach umów na obsługę medialną.