Zderzenie tramwajów w centrum Warszawy. Są poszkodowani [ZDJĘCIA]
O godz. 7.50 w ścisłym centrum Warszawy przy rondzie gen. Charles'a de Gaulle'a jeden tramwaj najechał na drugi – podała Komenda Stołeczna Policji. Meditrans poinformował o 10 osobach poszkodowanych.
0 7.45 na rondzie Charles'a de Gaulle'a w Warszawie zderzyły się 2️⃣ tramwaje jadące w kierunku centrum. 1️⃣0️⃣ osób jest poszkodowanych. Na miesjcu 6️⃣ ZRM. Ruch tramwajów zablokowany. Trwa akcja ratunkowa. pic.twitter.com/haRs2b3qPk
— WSPRiTS "Meditrans" SPZOZ w Warszawie (@PogRatunkoweWaw) April 29, 2025
O 7.45 na rondzie Charles'a de Gaulle'a w Warszawie zderzyły się dwa tramwaje jadące w kierunku centrum. 10 osób jest poszkodowanych. Na miejscu jest 6 zespołów ratownictwa medycznego. Ruch tramwajów jest zablokowany. Trwa akcja ratunkowa - poinformowała we wtorek rano Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "Meditrans" SPZOZ w Warszawie na portalu X. (PAP)
ksc/ joz/ kgr/