PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.
Najważniejsze wiadomości i wydarzenia dnia na świecie
Zapisz się na naszą listę mailingową, aby otrzymywać codzienne aktualizacje bezpośrednio na swoją skrzynkę odbiorczą.
French Open. Deszcz przerwał mecz Hurkacza
Mecz Huberta Hurkacza z Brandonem Nakashimą w 2. rundzie wielkoszlemowego French Open w Paryżu został przerwany z powodu deszczu w pierwszym secie, przy stanie 6:5 dla amerykańskiego tenisisty. Gra nie zostanie wznowiona przed godziną 13.30.
29.05.2024 12:22
aktualizacja: 29.05.2024 14:06
Hubert Hurkacz. Fot. PAP/EPA/YOAN VALAT
Jak na razie obaj tenisiści wygrywali gemy przy swoim podaniu.
Z Polaków w środę wystąpi jeszcze Iga Świątek, którą czeka mecz z Japonką Naomi Osaką. One zmierzą się na zadaszonym korcie centralnym, około godziny 17. (PAP)
Wszelkie materiały (w szczególności depesze agencyjne, zdjęcia, grafiki, filmy) zamieszczone w niniejszym Portalu chronione są przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Materiały te mogą być wykorzystywane wyłącznie na postawie stosownych umów licencyjnych. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników Portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, bez ważnej umowy licencyjnej jest zabronione.
Zobacz także
Hubert Hurkacz. Fot. EPA/ADAM VAUGHAN
Hurkacz awansował do 1/8 finału Wimbledonu
Hubert Hurkacz. Fot. PAP/EPA/ADAM VAUGHAN
Wimbledon - Hurkacz awansował do trzeciej rundy
Hubert Hurkacz. Fot. PAP/EPA/YOAN VALAT
French Open - Hurkacz odpadł w drugiej rundzie po długim boju
Hubert Hurkacz Fot. PAP/EPA/CHRISTOPHE PETIT TESSON
French Open. Dziś na kortach Rolanda Garrosa Hurkacz i Chwalińska