O PAP.pl

PAP.pl to portal PAP - największej agencji informacyjnej w Polsce, która zbiera, opracowuje i przekazuje obiektywne i wszechstronne informacje z kraju i zagranicy. W portalu użytkownik może przeczytać wybór najważniejszych depesz, wzbogaconych o zdjęcia i wideo.

Karambol sześciu aut na S7 za Nowym Dworem Gdańskim w stronę Gdańska

W piątek po południu na drodze S7 na wysokości miejscowości Zadwórze k. Nowego Dworu Gdańskiego doszło do dwóch kolizji. Na pasie w stronę Gdańska zderzyło się sześć samochodów. W przeciwnym kierunku auto wjechało w bariery.

Fot. PAP/Darek Delmanowicz
Fot. PAP/Darek Delmanowicz

Jak podał dyżurny GDDKiA Wojciech Buczek, w piątek po godz. 16:40 na drodze S7 na wysokości miejscowości Zadwórze, między Nowym Dworem Gdańskim a Dworkiem, doszło do dwóch zdarzeń drogowych.

Na pasie w stronę Gdańska zderzyło się 6 samochodów osobowych. Na miejscu pracują służby, zablokowane są dwa pasy, a ruch odbywa się pasem awaryjnym. Oficer prasowa straży pożarnej w Nowym Dworze Gdańskim mł. kpt. Anna Piechowska poinformowała, że w zderzeniu poszkodowana została jedna osoba, która jest pod opieką ZRM.

Z kolei na pasie w kierunku Warszawy kierujący samochodem osobowym wjechał w bariery. Nikomu nic się nie stało. W tym miejscu służby także zablokowały dwa pasy i ruch odbywa się pasem awaryjnym.(PAP)

kh/

Zobacz także

  • Wskutek zdarzenia 12 osób przewieziono do szpitali. Fot. Policja Lubelska/X
    Wskutek zdarzenia 12 osób przewieziono do szpitali. Fot. Policja Lubelska/X

    Karambol na S19. Zderzyło się kilkanaście aut, jest wielu rannych

  • Zdjęcie ilustracyjne Fot. PAP/Darek Delmanowicz
    Zdjęcie ilustracyjne Fot. PAP/Darek Delmanowicz

    Karambol na S8 pod Oleśnicą. Kierowca ciężarówki aresztowany

  • Kogut policyjny Fot. PAP/Szymon Pulcyn
    Kogut policyjny Fot. PAP/Szymon Pulcyn

    Zmarła czwarta osoba poszkodowana w karambolu na S8

  • Nikola Pokrivac. Fot. PAP/EPA/MARKUS LEODOLTER
    Nikola Pokrivac. Fot. PAP/EPA/MARKUS LEODOLTER

    Nie żyje Nikola Pokrivac. Chorwacki piłkarz zginął w tragicznym wypadku

Serwisy ogólnodostępne PAP